Balapan
Balapan
23:55
Государственный Гимн Республики Казахстан
07:00
Государственный Гимн Республики Казахстан
07:05
Музыкалық клиптер
07:15
Көжектер
07:45
Еркетай
08:05
Бой сергіт!
08:10
Команда Флоры
08:25
Петроникс
08:50
Чип и Дейл
09:15
Матч тобы
09:25
SMASH! Юные супергерои
09:40
Пчелка Майя
09:55
Білгішбек
10:05
Петух Брустер
10:20
Хайди
10:45
Самолеты
11:00
Ақжелкен
11:10
Космические друзья
11:25
Білім байгесі
12:05
Чип и Дейл
12:30
Пчелка Майя
12:45
SMASH! Юные супергерои
13:00
Матч тобы
13:10
Петроникс
13:35
Сүйкімді құбыжықтар
14:00
LIVE.Кім тапқыр
14:30
Знаешь ли ты?
14:40
Тұран дос
14:50
Ақылды көжектер
15:00
Аспазия
15:15
Дала ойындары
15:35
Космические друзья
15:50
Тұлым
16:00
Balapan live
16:30
Бал балалары
16:55
Ханталапай
17:30
Тоқты мен Серке
17:55
Тәй-тәй
18:30
Көк орманның еркелері
18:45
Петух Брустер
19:00
Петроникс
19:25
Сүйкімді құбыжықтар
19:40
Космические друзья
20:00
Команда Флоры
20:15
Көк орманның еркелері
20:30
Хайди
20:55
Петух Брустер
21:15
Бал балалары
22:00
Сиқырлы бөлме
22:15
Пингвин оқиғалары
22:40
Кішкентай дәрігер
22:55
Күлдір-бүлдір
23:15
Бал балалары
23:55
Государственный Гимн Республики Казахстан
Хабар
Хабар
05:31
Пәленшеевтер: 6 серия  т/с
06:01
Пәленшеевтер: 7 серия  т/с
06:30
Пәленшеевтер: 8 серия  т/с
07:00
Оян: 117 серия
10:00
Культурный контекст
10:35
Су астындағы оқиға: 12 серия  м/с
10:42
Су астындағы оқиға: 13 серия  м/с
10:50
Су астындағы оқиға: 14 серия  м/с
10:58
Су астындағы оқиға: 15 серия  м/с
11:05
Су астындағы оқиға: 16 серия  м/с
11:13
Су астындағы оқиға: 17 серия  м/с
11:21
Су астындағы оқиға: 18 серия  м/с
11:29
Су астындағы оқиға: 19 серия  м/с
11:36
Су астындағы оқиға: 20 серия  м/с
11:44
Су астындағы оқиға: 21 серия  м/с
11:52
Су астындағы оқиға: 22 серия  м/с
12:00
Тағдырға сен: 113 серия  т/с
13:00
Тағдырға сен: 114 серия  т/с
14:00
Шашу: 17 серия  т/с
14:30
Шашу: 18 серия  т/с
15:00
Келінжан: 15 серия  т/с
15:30
Келінжан: 16 серия  т/с
16:00
Следствие любви: 17 серия  т/с
17:00
Следствие любви: 18 серия  т/с
18:00
Жаңалықтар
18:25
Біздің мақсат
19:00
Жаңалықтар
19:25
Талқы
20:00
Тағдырға сен: 115 серия  т/с
20:52
Тағдырға сен: 116 серия  т/с
21:45
Келінжан: 17 серия  т/с
22:07
Келінжан: 18 серия  т/с
22:30
Хабарlike: 79 серия
23:30
Следствие любви: 17 серия  т/с
00:15
Следствие любви: 18 серия  т/с
01:00
ҚР Әнұраны
05:00
ҚР Әнұраны
05:02
Пәленшеевтер: 9 серия  т/с
05:31
Пәленшеевтер: 10 серия  т/с
QazSport
QazSport
01:50
Әнұран
06:55
Әнұран
07:00
LIVE! Спортты таңда
09:05
Футбол: EURO 2024. Еуропа Чемпионаты ойындарының шолуы
09:15
EURO-2024: Шотландия — Швейцария құрамалары
09:40
Футбол: EURO 2024. Еуропа Чемпионаты. Шотландия — Швейцария
11:40
Футбол: EURO 2024. Еуропа Чемпионаты ойындарының шолуы
12:05
EURO-2024: Германия — Венгрия құрамалары
12:30
Футбол: EURO 2024. Еуропа Чемпионаты. Германия — Венгрия
14:30
Футбол: EURO 2024. Еуропа Чемпионаты ойындарының шолуы
14:55
LIVE! Волейбол: Ұлттар Лигасы. 1/4 финал
16:55
EURO-2024: Словения — Сербия құрамалары
17:20
LIVE! Матч қарсаңында
17:50
LIVE! Футбол: EURO 2024. Еуропа Чемпионаты. Словения — Сербия
19:50
EURO-2024: Дания — Англия құрамалары
20:20
LIVE! Матч қарсаңында
20:50
LIVE! Футбол: EURO 2024. Еуропа Чемпионаты. Дания — Англия
22:50
EURO-2024: Испания — Италия
23:20
LIVE! Матч қарсаңында
23:50
LIVE! Футбол: EURO 2024. Еуропа Чемпионаты. Испания — Италия
01:50
Әнұран
MuzLife
MuzLife
05:00
Dance Life
06:00
Free Life
16:15
Lamifaren
16:30
Free Life
19:00
Dance Life
23:00
Free Life
00:30
Плэй-лист заявок
05:00
Dance Life
MuzzOne
MuzzOne
05:45
KZ Zone
06:00
Gold Zone
06:15
Hit Zone
06:30
Q-Pop Zone
06:44
Флэшбэк!
06:45
KZ Zone
07:00
Dance Zone
07:15
Hit Zone
07:30
News Zone
07:35
KZ Zone
07:45
Hit Zone
08:00
News Zone
08:05
Hit Zone
08:15
KZ Zone
08:30
Russian Zone
08:45
Hit Zone
09:00
Hit Zone
09:15
Hit Zone
09:30
KZ Zone
10:00
Dance Zone
10:15
Hit Zone
10:30
KZ Zone
10:45
Gold Zone
11:00
News Zone
11:05
Hit Zone
11:15
KZ Zone
11:30
Hit Zone
11:45
Russian Zone
12:00
Hit Zone
12:15
KZ Zone
12:30
Hit Zone
12:44
Флэшбэк!
12:45
Q-Pop Zone
13:00
Dance Zone
13:15
Hit Zone
13:30
Hit Zone
13:45
Gold Zone
14:00
KZ Zone
14:15
Hit Zone
14:30
News Zone
14:35
Russian Zone
14:45
Hit Zone
15:00
Interiors Zone с Асель Баймахан
15:05
Hit Zone
15:15
KZ Zone
15:30
Hit Zone
15:45
Q-Pop Zone
16:00
Hit Zone
16:15
KZ Zone
16:30
Hit Zone
16:44
Флэшбэк!
16:45
Hit Zone
17:00
KZ Zone
17:15
Gold Zone
17:30
Hit Zone
17:45
Dance Zone
18:00
Hit Zone
18:15
Hit Zone
18:30
Hit Zone
18:45
KZ Zone
19:00
News Zone
19:05
Hit Zone
19:15
KZ Zone
19:30
Hit Zone
19:44
Флэшбэк!
19:45
Dance Zone
20:00
KZ Zone
20:15
Gold Zone
20:30
Q-Pop Zone
20:45
Hit Zone
21:00
Hit Zone
21:15
Hit Zone
21:30
Hit Zone
21:45
KZ Zone
22:00
News Zone
22:05
Hit Zone
22:15
Gold Zone
22:30
News Zone
22:35
KZ Zone
22:45
Russian Zone
23:00
Night Zone
05:00
Dance Zone
05:15
KZ Zone
05:30
Russian Zone
05:45
Hit Zone
Новое Телевидение
Новое Телевидение
05:00
Жүректен жүрекке
06:45
Жаңалықтар
06:50
Подкасты
08:00
Три товарища
10:50
Жаңалықтар
11:00
Твое кино  х/ф
12:00
Зеленая волна
12:50
Жаңалықтар
13:00
Сериал  т/с
14:00
Сәтті күн
14:50
Жаңалықтар
15:00
Жүректен жүрекке
16:50
Жаңалықтар
17:00
Сәтті күн
18:00
Таңдау  т/с
19:00
Сериал  т/с
20:00
Сериал  т/с
22:00
Таңдау  т/с
23:00
Подкасты
23:20
Три товарища
00:50
Зеленая волна
01:25
Подкасты
01:45
Музыка
02:00
Жүректен жүрекке
04:15
Сәтті күн
05:00
Жүректен жүрекке
Setanta Qazaqstan
Setanta Qazaqstan
04:10
Футбол Чемпионат Италии 28-й тур Ювентус — Аталанта
06:00
Футбол Чемпионат Испании 14-й тур Райо Вальекано — Барселона
07:50
Футбол Чемпионат Франции 19-й тур Олимпик Марсель — Монако
09:40
Рассказы о Премьер-лиге Блэкпул
10:10
Футбол Кубок Английской футбольной лиги Ливерпуль — Лестер Сити
12:00
Футбол Чемпионат Испании 14-й тур Райо Вальекано — Барселона
13:50
Футбол Чемпионат Франции 19-й тур Олимпик Марсель — Монако
15:40
Рассказы о Премьер-лиге Блэкпул
16:10
Футбол Кубок Английской футбольной лиги Ливерпуль — Лестер Сити
18:00
Футбол Чемпионат Испании 14-й тур Райо Вальекано — Барселона
19:50
Футбол Чемпионат Франции 19-й тур Олимпик Марсель — Монако
21:40
Рассказы о Премьер-лиге Блэкпул
22:10
Футбол Кубок Английской футбольной лиги Ливерпуль — Лестер Сити
00:00
Футбол Чемпионат Испании 14-й тур Райо Вальекано — Барселона
01:50
Футбол Чемпионат Франции 19-й тур Олимпик Марсель — Монако
03:40
Футбол Чемпионат Англии Премьер-лига Нетбастерс
04:10
Футбол Кубок Английской футбольной лиги Ливерпуль — Лестер Сити
Abai TV
Abai TV
00:00
Гимн
07:00
Гимн
07:05
Күміс көмей
08:10
Ұлт қазынасы: Мұзбалақ
08:40
Тағдырлы Туынды: Жүсіпбек Аймауытовтың "Күнікейдің жазығы" повесі
09:10
Фернан Леже
10:00
Оркестровая партитура: Фагот
10:25
Шаңырақ: Мыскина Александра Евгеньевна — ҚХА мүшесі, "Үйде сөйле" жобасының негізін қалаушы
11:00
Сарасөз: Сағатбек Қалиев пен Сүлеймен Мәмет, журналист, жазушы, ҚР Мәдениет саласының үздігі
12:00
Өнерім мені шақырады
13:20
Сана: Жасыл энергетика
14:25
Технократтар Талқысы: 11 серия
15:30
Жәдігер: Әбу Сәрсенбаев
16:05
Көмбе нанның дәмі
18:00
Сарасөз: Еркін Таңатқанұлы мен Рысбек Амандықов "Сығанақ мұражайы" тарихы
18:50
Әнді ground: Сары
19:30
Тұлға: Бауыржан Қаптағай
20:00
Сана: Ұрпақтар теориясы
21:00
Имена: Абдрашев Бахтияр Толепбергенович
21:40
Зинһар: Болат Қалымбетов
22:20
Бір туынды: Сырым Мүсіреп
22:40
Серж Поляков
23:30
Қазақтар: Өрнек
00:00
Гимн
Aqtobe
Aqtobe
23:55
Әнұран
07:00
Әнұран
07:05
Гармония тела
07:20
Тәп-тәтті хикая: 10 серия  м/с
07:30
Қайырлы таң, Ақтөбе
09:00
Жаңалықтар
09:20
Жаңалықтар
09:40
Әулет ары: 13 серия  т/с
10:35
Қанатсыз құстар: 10 серия  т/с
11:20
Алданған арман: 38 серия  т/с
12:15
Сәті түскен сұхбат
12:45
Әл-Фараби: 9 серия  м/с
13:00
Түскі жаңалықтар
13:15
Жаңалықтар: Дневной выпуск
13:30
Закон KZ
14:00
Техникалық үзіліс
17:00
Кешкі жаңалықтар
17:20
Жаңалықтар: Вечерний выпуск
17:40
Бестің шәйі
18:30
Открытая студия
18:50
Көп Нүкте
19:40
Алданған арман: 39 серия  т/с
20:30
Қорытынды жаңалықтар
21:00
Жаңалықтар: Итоговый выпуск
21:30
Әулет ары: 14 серия  т/с
22:25
Қанатсыз құстар: 11 серия  т/с
23:10
Шебер
23:30
Имена
23:55
Әнұран
Gakku TV
Gakku TV
00:25
Ozgeler
07:00
90-ŞY
07:20
Koje
07:40
U-Shu
08:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
08:05
Jap-Jana
08:25
00-ŞY
08:45
U-Shu
09:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
09:05
Jap-Jana
09:20
Koje
09:40
10-ŞY хиты
10:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
10:05
Jap-Jana
10:25
Koje
10:45
U-Shu
11:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
11:05
Jap-Jana
11:20
Koje
11:40
10-ŞY хиты
12:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
12:05
Jap-Jana
12:25
Koje
12:45
U-Shu
13:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
13:05
10-ŞY хиты
13:25
Ozgeler
13:45
Q-pop chart
14:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
14:05
Jap-Jana
14:25
Koje
14:45
U-Shu
15:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
15:05
00-ŞY
15:25
Koje
15:45
Ozgeler
16:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
16:05
Jap-Jana
16:25
Koje
16:40
Tiktokhana
16:45
U-Shu
17:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
17:05
10-ŞY хиты
17:25
Koje
17:45
Q-pop chart
18:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
18:05
Jap-Jana
18:25
Koje
18:45
U-Shu
19:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
19:05
10-ŞY хиты
19:25
Ozgeler
19:45
Q-pop chart
20:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
20:05
Jap-Jana
20:25
Koje
20:45
U-Shu
21:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
21:05
Jap-Jana
21:25
00-ŞY
21:45
U-Shu
22:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
22:05
Jap-Jana
22:25
U-Shu
22:45
Ozgeler
23:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
23:05
90-ŞY
23:25
U-Shu
23:45
Ozgeler
00:00
Gakku News: Самые свежие новости шоу-бизнеса
00:05
Jap-Jana
00:25
Ozgeler
Халык Арна
Халык Арна
00:00
Ән шашу
07:00
Гимн
07:05
Арайлы таң
08:00
Ән шашу
08:30
Арайлы таң
09:40
Ән шашу
09:50
Қара зере
10:00
Жаңалықтар
10:10
Телехикая  т/с
10:50
Аль-хаят
11:00
Жаңалықтар
11:10
Телехикая  т/с
11:40
Аль-хасана
11:50
Ән шашу
12:00
Жаңалықтар
12:10
Аль-табия
12:20
Ән шашу
12:40
Аль-хаят
12:50
Ән шашу
13:00
Жаңалықтар
13:05
Телехикая  т/с
13:50
Аль-хасана
14:00
Жаңалықтар
14:10
Қара зере
14:20
Ән шашу
14:30
Биозере
14:40
Ән шашу
14:50
Аль-хаят
15:00
Жаңалықтар
15:10
Аль-табия
15:20
Ән шашу
15:35
Аль-хаят
15:50
Қызық әлем
16:00
Жаңалықтар
16:30
Ән шашу
16:50
Қара зере
17:00
Жаңалықтар
17:10
Аль-хасана
17:30
Биозере
17:40
Ән шашу
17:50
Аль-хаят
18:00
Жаңалықтар
18:10
Ән шашу
18:35
Күлкі витамин
18:50
Қара зере
19:00
Жаңалықтар
19:10
Бір кем дүние
20:00
Жаңалықтар
20:05
Көркем фильм  т/с
21:30
Телехикая  т/с
22:00
Телехикая  т/с
22:25
Телехикая  т/с
23:45
Қызық әлем
00:00
Ән шашу
Hit TV Казахстан
Hit TV Казахстан
00:00
HIT TV
10:00
HIT TV
19:00
Формула S
19:15
Meniń ómirim
20:15
Избранный
21:15
Otbasy qupiiasy
22:15
Бiздің дыбыstar
00:00
HIT TV
ID Fashion
ID Fashion
05:56
ID Journal: Serebrova FW 20-21
06:06
ID Journal: Belarus Fashion Week. 4
06:13
ID Collection: Midnight Rider SS 21
06:15
ID Collection: Gunther SS 21
06:19
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
06:27
ID Collection: Froy FW 20-21
06:29
ID Journal: Milan Fashion Week 2019. Day 3
06:39
ID Collection: Sara Wong FW 21-22
06:42
ID Collection: AGL FW 20-21
06:44
ID Collection: Misa Harada FW 20-21
06:47
ID Collection: Rainmaker FW 20-21
06:53
ID Journal: Eurasian Fashion Week
06:58
ID Collection: Imane Ayssi Couture SS 21
07:05
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
07:12
ID Journal: Milan Fashion Week 2019. Day 1
07:26
ID Collection: Maxxij SS 21
07:38
ID Collection: Dressedundressed SS 21
07:42
ID Collection: Ponder FW 20-21
07:44
ID Collection: Philipp Plein FW 21-22
07:52
ID Journal: Milan Fashion Week. Day 4
08:00
ID Collection: Ka Wa Key SS 21
08:03
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
08:10
ID Collection: Annakiki SS 21
08:23
ID Collection: Ka Wa Key FW 20-21
08:26
ID Collection: Sonoyo FW 20-21
08:31
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 1
08:41
ID Journal: Milan Fashion Week. Day 4
08:48
ID Collection: Fabiana Filippi SS 21
08:49
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 3
08:56
ID Collection: Maryling SS 21
09:07
ID Collection: futuroRemoto FW 20-21
09:10
ID Collection: Collina Strada FW 20-21
09:13
ID Collection: Maxxij FW 20-21
09:24
ID Collection: Annakiki FW 20-21
09:34
ID Collection: Linus Leonardsson FW 20-21
09:40
ID Collection: Philipp Plein SS 21
09:50
ID Collection: FSO FW 20-21
09:53
ID Journal: Victoria Gres 26 Anniversary
10:00
ID Journal: Belarus Fashion Week 2019. Day 2
10:10
ID Collection: Anteprima SS 21
10:15
ID Collection: AGL SS 21
10:18
ID Collection: Alexandra Moura SS 21
10:26
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
10:34
ID Collection: Onitsuka FW 20-21
10:39
ID Collection: Hui SS 21
10:44
ID Journal: Belarus Fashion Week FW 19-20. Day 1
10:51
ID Collection: Etro SS 21
11:00
ID Collection: The World Is Your Oyster FW 20-21
11:03
ID Collection: Gilberto Calzolari SS 21
11:10
ID Collection: Smalto SS 21
11:17
ID Collection: Sonia Carrasco FW 20-21
11:23
ID Journal: Ukrainian Fashion Week 2019. Day 3
11:30
ID Collection: Alexandra Moura FW 20-21
11:35
ID Collection: Romeo Gigli SS 21
11:39
ID Collection: Drome FW 20-21
11:43
ID Journal: Belarus Fashion Week 2019. Day 1
11:51
ID Collection: Fabio Quaranta FW 20-21
11:56
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
12:04
ID Journal: Milan Fashion Week. Day 2
12:12
ID Collection: Cividini SS 21
12:19
ID Collection: Barbara Bui SS 21
12:23
ID Collection: Elisabetta Franchi FW 21-22
12:41
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
12:48
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
12:56
ID Collection: Barbara Bui FW 20-21
12:59
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 3
13:07
ID Collection: Revenant SS 21
13:10
ID Collection: Elisabetta Franchi SS 21
13:25
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 1
13:35
ID Collection: Florentina Leitner FW 21-22
13:42
ID Journal: Ukrainian Fashion Week 2019. Day 2
13:50
ID Collection: De Caffeine Homme SS 21
13:55
ID Journal: Serebrova FW 20-21
14:05
ID Journal: Belarus Fashion Week. 4
14:12
ID Collection: Midnight Rider SS 21
14:14
ID Collection: Gunther SS 21
14:18
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
14:26
ID Collection: Froy FW 20-21
14:29
ID Journal: Milan Fashion Week 2019. Day 3
14:38
ID Collection: Sara Wong FW 21-22
14:41
ID Collection: AGL FW 20-21
14:44
ID Collection: Misa Harada FW 20-21
14:46
ID Collection: Rainmaker FW 20-21
14:52
ID Journal: Eurasian Fashion Week
14:57
ID Collection: Imane Ayssi Couture SS 21
15:05
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
15:12
ID Journal: Milan Fashion Week 2019. Day 1
15:26
ID Collection: Maxxij SS 21
15:37
ID Collection: Dressedundressed SS 21
15:41
ID Collection: Ponder FW 20-21
15:43
ID Collection: Philipp Plein FW 21-22
15:52
ID Journal: Milan Fashion Week. Day 4
15:59
ID Collection: Ka Wa Key SS 21
16:02
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
16:09
ID Collection: Annakiki SS 21
16:22
ID Collection: Ka Wa Key FW 20-21
16:25
ID Collection: Sonoyo FW 20-21
16:30
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 1
16:40
ID Journal: Milan Fashion Week. Day 4
16:48
ID Collection: Fabiana Filippi SS 21
16:49
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 3
16:56
ID Collection: Maryling SS 21
17:06
ID Collection: futuroRemoto FW 20-21
17:09
ID Collection: Collina Strada FW 20-21
17:13
ID Collection: Maxxij FW 20-21
17:23
ID Collection: Annakiki FW 20-21
17:33
ID Collection: Linus Leonardsson FW 20-21
17:39
ID Collection: Philipp Plein SS 21
17:49
ID Collection: FSO FW 20-21
17:52
ID Journal: Victoria Gres 26 Anniversary
17:59
ID Journal: Belarus Fashion Week 2019. Day 2
18:09
ID Collection: Anteprima SS 21
18:15
ID Collection: AGL SS 21
18:18
ID Collection: Alexandra Moura SS 21
18:26
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
18:33
ID Collection: Onitsuka FW 20-21
18:39
ID Collection: Hui SS 21
18:43
ID Journal: Belarus Fashion Week FW 19-20. Day 1
18:51
ID Collection: Etro SS 21
18:59
ID Collection: The World Is Your Oyster FW 20-21
19:03
ID Collection: Gilberto Calzolari SS 21
19:09
ID Collection: Smalto SS 21
19:17
ID Collection: Sonia Carrasco FW 20-21
19:22
ID Journal: Ukrainian Fashion Week 2019. Day 3
19:30
ID Collection: Alexandra Moura FW 20-21
19:35
ID Collection: Romeo Gigli SS 21
19:39
ID Collection: Drome FW 20-21
19:43
ID Journal: Belarus Fashion Week 2019. Day 1
19:52
ID Collection: Fabio Quaranta FW 20-21
19:57
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
20:04
ID Journal: Milan Fashion Week. Day 2
20:12
ID Collection: Cividini SS 21
20:19
ID Collection: Barbara Bui SS 21
20:24
ID Collection: Elisabetta Franchi FW 21-22
20:41
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
20:49
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
20:56
ID Collection: Barbara Bui FW 20-21
20:59
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 3
21:07
ID Collection: Revenant SS 21
21:10
ID Collection: Elisabetta Franchi SS 21
21:26
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 1
21:35
ID Collection: Florentina Leitner FW 21-22
21:42
ID Journal: Ukrainian Fashion Week 2019. Day 2
21:50
ID Collection: De Caffeine Homme SS 21
21:55
ID Journal: Serebrova FW 20-21
22:05
ID Journal: Belarus Fashion Week. 4
22:12
ID Collection: Midnight Rider SS 21
22:15
ID Collection: Gunther SS 21
22:18
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
22:26
ID Collection: Froy FW 20-21
22:29
ID Journal: Milan Fashion Week 2019. Day 3
22:39
ID Collection: Sara Wong FW 21-22
22:41
ID Collection: AGL FW 20-21
22:44
ID Collection: Misa Harada FW 20-21
22:46
ID Collection: Rainmaker FW 20-21
22:52
ID Journal: Eurasian Fashion Week
22:58
ID Collection: Imane Ayssi Couture SS 21
23:05
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
23:12
ID Journal: Milan Fashion Week 2019. Day 1
23:26
ID Collection: Maxxij SS 21
23:37
ID Collection: Dressedundressed SS 21
23:41
ID Collection: Ponder FW 20-21
23:44
ID Collection: Philipp Plein FW 21-22
23:52
ID Journal: Milan Fashion Week. Day 4
23:59
ID Collection: Ka Wa Key SS 21
00:03
ID Journal: Ukrainian Fashion Week SS 20
00:10
ID Collection: Annakiki SS 21
00:23
ID Collection: Ka Wa Key FW 20-21
00:25
ID Collection: Sonoyo FW 20-21
00:31
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 1
00:40
ID Journal: Milan Fashion Week. Day 4
00:48
ID Collection: Fabiana Filippi SS 21
00:49
ID Journal: Ukrainian Fashion Week. Day 3
00:56
ID Collection: Maryling SS 21
01:06
ID Collection: futuroRemoto FW 20-21
01:09
ID Collection: Collina Strada FW 20-21
01:13
ID Collection: Maxxij FW 20-21
01:24
ID Collection: Annakiki FW 20-21
01:33
ID Collection: Linus Leonardsson FW 20-21
01:40
ID Collection: Philipp Plein SS 21
01:49
ID Collection: FSO FW 20-21
01:52
ID Journal: Victoria Gres 26 Anniversary
InSport
InSport
04:53
Nomad — Aqtobe 1хBet — Pro Hokei Ligasy Play-Off 1/2 finals
06:54
Abseit A (kz) х Karanaev A(kz) 1Хбет Cup
08:26
Beibarys — Arlan 1хBet — Pro Hokei Ligasy Play-Off
10:28
RCC Boxing Promotions Турнир по профессиональному боксу
12:29
Arlan — Nomad 1хBet — Pro Hokei Ligasy Play-Off Final Game 5
14:31
Extreme-E Qualifying round
16:02
Gornyak — Nomad 1хBet — Pro Hokei Ligasy Play-off
18:04
Konyaspor — Galatasaray Turkish Super League 23/24
20:06
Nomad — Aqtobe 1хBet — Pro Hokei Ligasy Play-Off 1/2 finals
22:07
Galatasaray — Fenerbahce Turkish Super League 23/24
00:09
Serekul B (kaz) х Khatanov A (uzb) 1Хбет Cup
03:10
Trabzonspor — Gaziantep Futbol Kulubu Turkish Super League 23/24
05:12
Gornyak — Nomad 1хBet — Pro Hokei Ligasy Play-off
Магия Кухни
Магия Кухни
05:30
Доброе утро
06:00
Кайырлы таң!
06:30
Доброе утро!: Рецепты завтраков, закусок
07:00
Доброе утро!: Лучшие рецепты от блогеров
07:30
Доброе утро!: Рецепты завтраков, закусок
07:45
Доброе утро!: Рецепты завтраков, закусок
08:00
Доброе утро!: Рецепты завтраков, закусок
08:30
Кайырлы таң!
09:05
Добрый день!
09:30
Добрый день! Рецепты завтраков, закусок
10:00
Добрый день! Рецепты завтраков, закусок
10:15
Дастарқаныңыз мол болсын!
10:45
Лучшие рецепты на обед от шеф-поваров
11:00
Лучшие рецепты на обед от шеф-поваров
12:00
Дастарқаныңыз мол болсын!
12:30
Лучшие рецепты на обед от шеф-поваров
13:00
Дастарқаныңыз мол болсын!
13:30
Лучшие выпечки, закуски!
14:00
Ғажайып кешкі ас!
14:30
Ғажайып кешкі ас!
15:00
Лучшие рецепты на ужин от известных поваров
15:30
Ғажайып кешкі ас!
16:00
Лучшие рецепты на ужин!: Вкусно за 500!
16:10
Лучшие рецепты на ужин от известных поваров
16:30
Лучшие рецепты на ужин от известных поваров
17:00
Астарыңыз дәмді болсын!
17:15
Астарыңыз дәмді болсын!
17:30
Вечерний звон!
18:00
Астарыңыз дәмді болсын!
18:30
Вечерний звон!
19:00
Вечерний звон!
19:30
Астарыңыз дәмді болсын!
20:00
Вечерний звон!: Лучшие рецепты от блогеров
20:30
Астарыңыз дәмді болсын!
21:00
Астарыңыз дәмді болсын!
21:30
Вечерний звон!: Вкусная коллекция блюд!
22:00
Вечерний звон!: Вкусная коллекция блюд!
22:30
Тек қана жігіттерге!
23:00
Женщинам смотреть запрещается!: Вкусная еда
23:15
Женщинам смотреть запрещается!: Лучшие рецепты от блогеров
23:45
Женщинам смотреть запрещается!: Вкусная еда
00:00
Женщинам смотреть запрещается!: Вкусная еда
00:15
Женщинам смотреть запрещается!: Вкусная еда
00:30
Женщинам смотреть запрещается!: Вкусная еда
01:00
Ночной дожор!
01:30
Түнгі жорық!
02:00
Түнгі жорық!
02:30
Түнгі жорық!
03:00
Түнгі жорық!
03:30
Ночной дожор!
04:00
Түнгі жорық!
04:30
Түнгі жорық!
05:00
Гимн Республики
05:05
Доброе утро
05:30
Доброе утро
Q Kino Hit
Q Kino Hit
04:30
Алыс көкжиек: 8 серия
06:00
Еуропалық қарақшы: 1 серия
07:00
Еуропалық қарақшы: 2 серия
07:59
Еуропалық қарақшы: 3 серия
09:00
Еуропалық қарақшы: 4 серия
10:00
Бұлыңғыр жол: 7 серия
10:59
Бұлыңғыр жол: 8 серия
12:00
Бұлыңғыр жол: 9 серия
13:00
Бұлыңғыр жол: 10 серия
13:59
Алыс көкжиек: 7 серия
15:04
Алыс көкжиек: 8 серия
16:09
Алыс көкжиек: 9 серия
17:15
Алыс көкжиек: 10 серия
18:20
Күзет бекеті: 1 серия
19:20
Күзет бекеті: 2 серия
20:19
Күзет бекеті: 3 серия
21:20
Күзет бекеті: 4 серия
22:20
Бұлыңғыр жол: 7 серия
23:19
Бұлыңғыр жол: 8 серия
00:20
Бұлыңғыр жол: 9 серия
01:20
Бұлыңғыр жол: 10 серия
02:19
Алыс көкжиек: 8 серия
03:24
Алыс көкжиек: 9 серия
04:30
Алыс көкжиек: 10 серия
Q Kino Alem
Q Kino Alem
04:59
Көптен күткен кездесу: 4 серия
06:00
Тастандылар: 7 серия
07:00
Тастандылар: 8 серия
07:59
Тастандылар: 9 серия
09:00
Тастандылар: 10 серия
10:00
Не хочу тебя терять: 1 серия
10:59
Не хочу тебя терять: 2 серия
12:00
Не хочу тебя терять: 3 серия
13:00
Не хочу тебя терять: 4 серия
13:59
Көптен күткен кездесу: 1 серия
15:00
Көптен күткен кездесу: 2 серия
16:00
Көптен күткен кездесу: 3 серия
16:59
Көптен күткен кездесу: 4 серия
18:00
Тастандылар: 7 серия
19:00
Тастандылар: 8 серия
19:59
Тастандылар: 9 серия
21:00
Тастандылар: 10 серия
22:00
Жаңбырдан кейінгі сәуле: 1 серия
22:59
Жаңбырдан кейінгі сәуле: 2 серия
00:00
Жаңбырдан кейінгі сәуле: 3 серия
01:00
Жаңбырдан кейінгі сәуле: 4 серия
01:59
Выбирая судьбу: 1 серия
03:00
Выбирая судьбу: 2 серия
04:00
Выбирая судьбу: 3 серия
04:59
Выбирая судьбу: 4 серия
Рика ТВ
Рика ТВ
23:30
Тәулiк
06:30
PARTYфон
07:00
Факт
07:30
Жаңа Таң
08:30
Тәулiк
08:55
Күндерек
09:00
Бір тоқсан  т/с
09:25
PARTYфон
09:45
Күндерек
09:50
Мой герой
10:30
Туристические достопримечательности Казахстана
11:00
Інжу  т/с
11:30
PARTYфон
11:45
Айна
12:10
Күндерек
12:25
Жаным  т/с
12:50
PARTYфон
13:00
Тәулiк
13:10
Спорт жаңалықтары
13:20
Күндерек
13:30
Факт
13:45
Сөзіңіз аузыңызда
14:00
Тәулiк
14:10
Сөзіңіз аузыңызда
14:30
Факт
14:40
Новости спорта
14:45
Мой герой
15:30
Әселдің құрбы-құрдастары  т/с
16:25
Ұзақ жол  т/с
16:55
Ғашық жүрек  т/с
17:35
Жаным  т/с
18:05
Айна
18:35
Күндерек
18:40
Қарапайым ханайым
19:25
Күндерек
19:30
Солдат пен салауат  т/с
20:00
Тәулiк
20:30
Сөзіңіз аузыңызда
21:00
Факт
21:45
Күндерек
21:55
Күндерек
22:00
Прощание. Георгий Данелия  д/с
22:45
PARTYфон
23:00
Факт
23:30
Тәулiк
Atameken Business
Atameken Business
05:40
Басты тақырып
06:00
ҚР Әнұраны
06:03
Басты жаңалықтар
06:40
Время говорить
07:00
Жаңалықтар
07:15
Жаңалықтар
07:30
Жаңалықтар
07:45
Жаңалықтар
08:00
Жаңалықтар
08:15
Жаңалықтар
08:30
Жаңалықтар
08:45
Жаңалықтар
09:00
LIVE! Спорт
09:07
LIVE! Жаңалықтар
09:15
Жаңалықтар
09:30
Жаңалықтар
09:45
Жаңалықтар
10:00
LIVE! Жаңалықтар
10:07
LIVE! Спорт
10:15
Жаңалықтар
10:30
Жаңалықтар
10:45
Жаңалықтар
11:00
LIVE! Спорт
11:07
LIVE! Жаңалықтар
11:15
Жаңалықтар
11:30
Жаңалықтар
11:45
Жаңалықтар
12:00
LIVE! Жаңалықтар
12:07
LIVE! Спорт
12:15
Жаңалықтар
12:30
Жаңалықтар
12:45
Жаңалықтар
13:00
LIVE! Түскі формат LIVE
13:30
LIVE! IT news
14:00
LIVE! Түскі формат LIVE
14:30
LIVE! IT news
15:00
Жаңалықтар
15:10
Шыны Керек
15:30
Business Story
16:00
Жаңалықтар
16:10
Қытай өңіріне саяхат
16:30
Cұхбат
17:00
Түскі формат
17:50
Sport
18:00
Дневной формат
18:50
Sport
19:00
LIVE! Басты жаңалықтар
19:35
LIVE! Басты тақырып
20:00
Басты жаңалықтар
20:35
LIVE! Время говорить
21:00
Business Story
21:30
Қазақстанда жасалған
22:00
Жаса  т/с
22:30
Мықтылық масштабы
23:00
Түскі формат
23:50
Шыны Керек
00:00
Басты жаңалықтар
00:40
Басты тақырып
01:00
Басты жаңалықтар
01:40
Время говорить
02:00
Дневной формат
03:00
Дайджест жаңалықтар
03:05
Болашаққа бағдар
03:30
Ұлт мүддесі
04:00
Дайджест жаңалықтар
04:05
Impactful
04:30
Біздің ауыл
05:00
Басты жаңалықтар
05:40
Басты тақырып
Туран ТВ
Туран ТВ
05:00
Уральский Париж
06:00
Рыболовные приключения
06:30
Моторстан
07:00
Рыбалка в водоемах Казахстана
08:00
Эксперт рыбалки
09:00
Национальные парки Казахстана
09:20
Оқу танымдық бағдарлама
09:45
Национальные парки Казахстана
10:30
Хранители истории
11:00
Экспедиции
12:00
Рыболовные приключения
12:30
Моторстан
13:00
Рыбалка в водоемах Казахстана
14:00
Эксперт рыбалки
15:00
Национальные парки Казахстана
15:20
Оқу танымдық бағдарлама
15:45
Национальные парки Казахстана
16:30
Хранители истории
17:00
Экспедиции
18:00
Тұлпар
18:30
Клевый берег
19:00
Рыбалка в водоемах Казахстана
19:30
Сезон охоты
20:00
Экспедиции
20:25
Таңғажайып Түркістан
21:00
Спорт
21:25
Рыбалка в водоемах Казахстана
22:00
Путешествия
22:15
Бір ауылдың тарихы
23:00
Сезон охоты
23:30
Мифы и легенды Великой степи. Мифы и легенды Великой степи
00:00
Тұлпар
00:30
Клевый берег
01:00
Рыбалка в водоемах Казахстана
01:30
Сезон охоты
02:00
Экспедиции
02:25
Таңғажайып Түркістан
03:00
Спорт
03:25
Рыбалка в водоемах Казахстана
04:00
Путешествия
04:15
Бір ауылдың тарихы
05:00
Сезон охоты
05:30
Мифы и легенды Великой степи. Мифы и легенды Великой степи
Жетысу
Жетысу
00:00
Әнұран
07:00
Әнұран
07:05
Әсем әуен
07:30
Таңжарық
09:00
Жаңалықтар
09:30
Жаңалықтар
10:00
Жаңалықтар
10:30
Жаңалықтар
11:00
Ділмар
11:40
Домбыра
12:00
Бүгін
12:30
Ой-сарап
13:00
Мақсатына жеткендер
13:30
Шаңырақ  х/ф
14:20
Жетісу-спорт
15:00
Жаңалықтар
15:20
Әсем әуен
16:00
Жаңалықтар
16:20
Өшпес ерлік
17:00
Дала үні
17:40
Әсем әуен
18:00
Бүгін
18:30
Ой-сарап
19:00
Менің арманым
19:30
Ащы да болса
20:00
Қорытынды жаңалықтар
20:30
Қорытынды жаңалықтар
21:00
Қорытынды жаңалықтар
21:30
Қорытынды жаңалықтар
22:00
Әсем әуен
00:00
Әнұран
Той Думан
Той Думан
23:30
Музыка
07:00
Музыка
08:00
Жаңалықтар
08:05
Музыка
08:45
Тойбастар
09:00
Жаңалықтар
09:05
Музыка
09:25
Сәнсенбі
09:30
Музыка
09:45
Тойбастар
10:00
Жаңалықтар
10:05
Музыка
10:45
Тойбастар
11:00
Жаңалықтар
11:05
Музыка
12:00
Жаңалықтар
12:05
Музыка
12:25
30 сұрақ
12:30
Музыка
12:45
Тойбастар
13:00
Жаңалықтар
13:05
Хит шерту
13:10
Музыка
13:25
Сәнсенбі
13:30
Музыка
13:45
Тойбастар
14:00
Жаңалықтар
14:05
Музыка
14:45
Тойбастар
15:00
Жаңалықтар
15:05
Музыка
15:25
30 сұрақ
15:30
Музыка
15:45
Тойбастар
16:00
Жаңалықтар
16:05
Музыка
17:00
Жаңалықтар
17:05
Музыка
17:25
Сәнсенбі
17:30
Музыка
18:00
Жаңалықтар
18:05
Музыка
18:25
30 сұрақ
18:30
Музыка
18:45
Тойбастар
19:00
Жаңалықтар
19:05
Музыка
20:00
Жаңалықтар
20:05
Музыка
20:25
Сәнсенбі
20:30
Музыка
20:45
Тойбастар
21:00
Жаңалықтар
21:05
Хит шерту
21:10
Музыка
21:25
30 сұрақ
21:30
Музыка
21:45
Тойбастар
22:00
Жаңалықтар
22:05
Музыка
23:00
Жаңалықтар
23:05
Музыка
23:25
30 сұрақ
23:30
Музыка
Sport+ Qazaqstan
Sport+ Qazaqstan
23:20
БАСКЕТБОЛ. БУНДЕСЛИГА. ФИНАЛ. АЛЬБА — БАВАРИЯ. БЕРЛИН
07:05
КӘСІПҚОЙ БОКС. КРИС БУРКЕ — ЭШЛИ ЛЭЙН
09:05
BONMONT TENNIS MASTER. КОБОЛЛИ — ФОНЬИНИ
10:35
BONMONT TENNIS MASTER. ШАПОВАЛОВ — БУБЛИК
12:05
BONMONT TENNIS MASTER. ЛАЙОВИЧ — ДАВИДОВИЧ ФОКИНА
13:35
СПОРТТЫҚ ӘҢГІМЕ
14:05
КӘСІПҚОЙ БОКС. КРИС БИЛЛАМ СМИТ — РИЧАРД РИАКПОРЕ. ЛОНДОН
17:45
ИНТЕРВЬЮ
18:30
PFL ЕВРОПА 2. НЬЮКАСЛ
21:50
NOMAD FIGHTING CHAMPIONSHIP. СЕРИК САРМУХАМЕД VS ТИМУР АБДЫРАХМАНОВ
22:10
BONMONT TENNIS MASTER. В ТОБЫ. КІШІ ФИНАЛ
23:30
BONMONT TENNIS MASTER. В ТОБЫ. ФИНАЛ

Что посмотреть сегодня по ТВ


Телепрограмма за вчерашний день — Актобе


На этой странице вы узнаете, какие телепередачи, фильмы и сериалы вчера показывали по ТВ в Актобе.
+
Загрузка...
+
Загрузка...