Армения ТВ
Армения ТВ
05:30
ԵրևArt
06:00
Ժամը լրատվական
06:25
Նռան հատիկ
07:30
Արտակարգ Արտակ  т/с
08:00
Դոմինո  т/с
08:35
Փող չկա  т/с
09:10
Համերգային ծրագիր
11:20
Սրտի վալետ  т/с
12:00
Աշխարհի համերով. մաս 10
12:50
Տուն-Տեղ
13:50
Ի՞նչ,Որտե՞ղ, Ե՞րբ
15:00
Մոխրոտի երազները  т/с
17:00
Ամերիկայի ձայնը
17:25
Փող չկա  т/с
18:00
Սյուրպրիզ  т/с
18:35
Հերթապահ մաս
19:10
Նռան հատիկ
20:05
Արտակարգ Արտակ  т/с
20:40
Սրտի վալետ  т/с
21:20
Սյուրպրիզ  т/с
22:00
Սուր անկյուն
23:20
Իմացիր ավելին
00:10
Հերթապահ մաս
00:40
Ներս արի
01:30
Մոխրոտի երազները  т/с
03:35
Նռան հատիկ
05:35
Աշխարհի համերով. մաս 10
Армения 1
Армения 1
05:35
Կապիտան Ֆիլլիպս
07:40
Երևան
08:00
Հրապարակում
08:30
Զինուժ
09:00
Կարինե  х/ф
10:30
Առավոտ լուսո
12:00
Ականավոր մարդիկ
13:00
Մեր ժամանակի հերոսները
13:10
Խորհրդարանական շաբաթ
14:00
Ամպամած է, հնարավոր են տեղումներ  м/ф
15:30
Հայկական նորաձևություն
16:00
Հեռուստաներկայացում
17:50
Բարև, ես եմ  х/ф
20:10
Թույլ օղակ
21:00
Կիրակնօրյա լուրեր
21:45
Երգ երգոց
23:00
Տարբեր կարծիքներ Տաթև Դանիելյանի հետ
23:40
Մեկ անգամ Հոլիվուդում  х/ф
02:15
կինո  х/ф
02:50
Բարև, ես եմ  х/ф
05:00
Վարպետության դաս
05:35
Երգ երգոց
Армения 2
Армения 2
03:00
Առլեկինո
08:00
Երաժշտական հոլովակ
10:00
Ինչ եփել այսօր
10:30
Երաժշտական հոլովակ
11:00
Ներկայացում ՛՛Աշոտ Ղազարյան ՛՛
12:40
Նախաճաշ երկուսի համար  х/ф
14:30
Քաղցած սպասում են
15:30
Երաժշտական հոլովակ
16:00
Ինչ եփել այսօր
17:00
Մեր բակը  х/ф
19:30
Առլեկինո
20:00
Լրաբեր
20:20
Առլեկինո
21:00
Մագավտո+
21:30
Ուղիղ եթեր
23:40
ՆՍՕՏՏ Գարեգին Բ Ամենայն հայոց կաթողիկոսի ամանորյա ուղերձը
23:50
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի ամանորյա ուղերձը
23:00
Ուղիղ խոսք
02:10
Հրապարակային Շաբաթ
02:45
Համերգ
Шант
Шант
04:00
В армии
07:50
Зависимость  т/с
10:45
Vitamin club
11:20
Хорошие хозяйки
12:15
Большие малыши
13:20
МедИнфо
14:20
Автопарад
15:00
Womens club
16:05
В армии
18:15
По жизненным путям
18:50
HD Stand up
19:20
Хорошие хозяйки
20:10
Реалити Комеди
20:50
Большие малыши
22:00
Womens club
23:00
Армяне мира
23:25
Зависимость  т/с
02:20
Большие малыши
03:00
Грезы
Еркир Медиа
Еркир Медиа
22:55
Հ/Ֆ  т/с
08:30
Правдивая история
08:45
Երկիր ռիթը
09:40
Թայբոքսինգ
10:15
Focus Гагик
10:50
Բարև երկիր
12:25
Վավերագրական կինոնկար
12:50
Երկրի հյուրասարահը
13:50
Turbo Drive
14:30
Հ/Ֆ  т/с
17:05
Люди Еркира
17:45
Приключения Вивташа
18:30
Վավերագրական կինոնկար
20:20
Имидж
21:00
Зажги свет
22:50
Երկրը երկիր է
ATV Армения
ATV Армения
05:00
Երաժշտական Կիրակի
06:00
Օրհներգ
06:02
30 Արծաթ  т/с
08:30
Ընտանեկան պատմություններ
10:00
Երաժշտական Կիրակի
10:30
Արի գնանք
11:45
Սովորեցնում ենք սովորել
12:15
Քո արվեստը դպրոցում
13:00
Ճանաչիր Մերոնց
13:30
30 Արծաթ  т/с
16:00
Սերը Երբեք չի մոռանում  т/с
18:00
Բաց Թեմա
19:00
Ամենից ամենա
19:50
Նոր դար
20:30
Համերգային ծրագիր
22:30
Տնից հեռու
23:00
Բացարձակ արժեք
23:45
Կարապետյաններ Բլոգ
00:00
Օրհներգ
00:03
Կարապետյաններ Բլոգ
00:30
Հայոց արքաների երկիրը
01:30
Ընտանեկան պատմություններ
02:00
30 Արծաթ  т/с
03:00
Սերը Երբեք չի մոռանում  т/с
04:00
Կիսաբաց լուսամուտներ
5TV Армения
5TV Армения
04:50
Սինատրա. Ամեն ինչ կամ ոչինչ
07:00
Պահապան առյուծը  м/с
08:15
Աֆիշ
08:25
Հայլուր
09:10
Պահապան առյուծը  м/с
11:40
Հոպլա շոու
12:10
Աֆիշ
12:20
Արցախերեն
12:35
Երաժշտական պատմություններ
13:10
Ինձ կյանք նվիրիր
14:00
Ինձ կյանք նվիրիր
14:50
Ինձ կյանք նվիրիր
15:40
Ինձ կյանք նվիրիր
16:30
Սոս Սարգսյան. Մարդը
17:00
Վտանգավոր տարր
18:50
Միստր Դինամիտ. Ջեյմս Բրաունի վերելքը
20:55
Էթնիկ կոդ
21:20
Առաջարկություն
22:10
Առաջարկություն
23:15
Առաջարկություն
00:15
Աֆիշ
00:25
Անհնազանդները  д/с
00:50
Անհնազանդները  д/с
01:15
Անհնազանդները  д/с
01:40
Անհնազանդները  д/с
02:05
Առաջարկություն
03:10
Առաջարկություն
Шогакат
Шогакат
05:40
Սառածը Մայամիից
07:10
Պարը՝ ժառանգություն
08:10
Օգոստինոս Երանելի  х/ф
09:40
Աստվածաշնչյան պատմություններ
10:05
ժառանգություն
10:20
Վարպետներ
10:35
Համատես ավետարաններ
10:50
Հայտնի և անհայտ կինո  д/с
11:05
Ազգապատում
11:30
Փորձասենյակ
11:50
Նկարիչ
12:05
Պատումիկներ Աստվածաշնչի
12:10
Լյուսիի հրուշակարանը
13:35
Զուգահեռ ընթերցումներ
14:00
Կոմիսար Մեգրե  т/с
15:35
Ֆրենկի Դրեյքի հետաքննությունը  т/с
17:10
Սառածը Մայամիից
18:55
Հանրագիտարան
19:10
Համերգ
19:35
Մեծ ջրհեղեղ
20:10
Արտֆոկուս
20:40
Մշակութային Լրահոս
20:55
Հին ու նոր հեքիաթներ
21:00
Հարցուպատասխան
21:20
Համերգ
22:20
Հանրագիտարան
22:35
Արտֆոկուս
23:05
Մշակութային Լրահոս
Shant Premium
Shant Premium
05:00
Она была красивой  т/с
07:30
Зависимость  т/с
11:05
Хорошие хозяйки
12:05
Women's club
12:40
Большие малыши
13:40
МедИнфо
14:25
Автопарад
15:00
Women's club
15:55
В армии  т/с
18:25
По жизненным путям
19:05
Хорошие хозяйки
19:55
HD Standup
20:25
Реалити Комеди
21:05
Большие малыши
22:05
Women's club
23:00
Армяне мира
23:25
Зависимость  т/с
03:00
По жизненным путям
03:35
Грезы  т/с
Shant Serial
Shant Serial
05:30
Երկուսով  т/с
07:30
Թաքնցած հույզեր  т/с
08:50
Անուրջներ
10:10
Հարսիկը  т/с
11:40
Չարիքի արմատը
12:50
Նա գեղեցկուհի էր  т/с
14:10
Կախվածություն  х/ф
16:15
Որոգայթ
17:45
Երկուսով  т/с
19:15
Անուրջներ
20:35
Հարսիկը  т/с
21:55
Նա գեղեցկուհի էր  т/с
23:25
Կախվածություն  х/ф
00:35
Բանակում
01:55
Որոգայթ
03:45
Չարիքի արմատը
05:30
Կախվածություն  х/ф
Shant Music
Shant Music
04:00
Համերգ "Kohar Damascus Live"
06:25
Փոփ
07:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
08:00
Փոփ
09:00
ժողովրդական
10:00
Համերգ "Kohar Damascus Live"
12:25
Փոփ
13:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
14:00
Փոփ
15:00
Իմ Հայաստան
16:00
Համերգ "Kohar Damascus Live"
18:25
Փոփ
19:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
20:00
Փոփ
21:00
ժողովրդական
22:00
Պարիր, թե կարող ես
23:20
Փոփ
01:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
02:00
Փոփ
03:00
Իմ Հայաստան
04:00
Պարիր, թե կարող ես
05:20
Փոփ
Кентрон
Кентрон
04:50
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
06:30
Մշակույթի ուժ
07:20
Բոքսի լեգենդը
07:50
Վավերագրական կինոնկար
08:30
Էպիկենտրոն
09:00
Երաժշտություն
09:15
Մուլտֆիլմ  м/с
09:40
Ծագումով հայեր
10:20
Ես կամ
11:00
Դարձ հոգու և ինքնության
11:20
սթար
11:50
Չէին սպասում
12:50
Հայկական լեռների համը
13:10
Առանց կարծրատիպերի
13:50
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
16:05
Ձեռքի հետ ոտքի վրա
16:20
Մուլտիկնիկ
16:40
Մուլտֆիլմ  м/с
17:00
Dr․ Դավիթ
17:45
Press Կենտրոն
18:50
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
20:30
Հանցանքի հետքով
21:05
Երկիր Նայրի
21:30
Ավտոդրայվ
22:00
Օբյեկտիվ խոսք
22:50
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
01:00
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
01:45
Չէին սպասում
02:35
սթար
03:05
Հայկական ժառանգություն
03:30
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
05:35
Մենք ենք մեր արվեստը
Nor Hayastan
Nor Hayastan
05:30
Իրական Լուրեր
06:00
Հայկական ժառանգություն
06:30
Ֆեյս քոնթրոլ
07:00
Աշոտ Ղազարյանի հետ
07:30
Իրական Լուրեր
08:00
Աշխարհի խոհանոցներ
08:20
Լինել, թե չլինել
08:50
Նոր Խաղ
09:30
Իրական Լուրեր
10:00
Երաժշտական առավոտ
11:15
Մանկական ժամ
11:55
Իմ սրտի Հայոց լեզուն
12:00
Ամենակարող Մոնս
12:30
Kids Ինֆո
13:00
Off road Արմենիա
13:35
Դասամիջոց  м/ф
14:05
9-րդ դպրոց  т/с
15:15
Հայրենիք-Սփյուռք
16:00
Աշոտ Ղազարյանի հետ
16:40
Մենք փնտրում ենք հարսնացու  т/с
17:50
Իրականում
18:30
Մեդինֆորմ
19:00
Շաբաթվա ամփոփում
19:30
Ֆեյս քոնթրոլ
20:30
Դասամիջոց  м/ф
21:10
Սրտի տանիքներով
22:00
Մենք փնտրում ենք հարսնացու  т/с
00:00
Ֆեյս քոնթրոլ
00:45
9-րդ դպրոց  т/с
01:45
Իրականում
02:15
Աշոտ Ղազարյանի հետ
02:50
Հայկական ժառանգություն
03:15
Շաբաթվա ամփոփում
03:50
Աշխարհի խոհանոցներ
04:10
Հայրենիք-Սփյուռք
04:45
Հայ երգի երեկո
05:35
Աշոտ Ղազարյանի հետ
FreeNews
FreeNews
05:45
Մեր մշակույթը
08:10
Առավոտյան վարժանք
08:45
Եղավ, որ լինենք
08:50
Աշխարհի նկարիչները
09:00
Ազատ Լուրեր
09:50
Հաջողության բանաձև
10:30
Մանկապատում
10:45
Մարզվենք միասին
11:20
Մի իրի պատմություն
11:25
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
12:00
Ազատ Լուրեր
12:45
TV Բուտիկ
13:00
Ազատ զրույց
14:00
Անավարտ խճանկար
14:30
Հարցազրույց
14:50
TV Բուտիկ
15:00
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
15:35
Թոփ 10
15:40
Մարզվենք միասին
16:10
Եղավ, որ լինենք
16:30
Լրատվական կիրակի
17:45
Ազատ շփում Գնել Սարգսյանի հետ
18:30
Լրահոս
18:45
Կարևորի մասին
19:20
TV Բուտիկ
19:35
Լրահոս
19:55
Առողջության գաղտնիքը
20:00
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
20:35
Երևան
21:00
Հարցազրույց
21:30
Ազատ շփում Գնել Սարգսյանի հետ
22:30
Լրատվական կիրակի
23:35
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
00:20
Լրահոս
01:00
Խորհրդարանական շաբաթ
01:45
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
02:20
Լրատվական կիրակի
03:00
Լրատվական կիրակի
03:10
Ազատ շփում Գնել Սարգսյանի հետ
03:50
Երևան
04:15
Լրահոս
04:30
Կարևորի մասին
05:00
Լրատվական կիրակի
Shant Kids
Shant Kids
05:45
Большие малыши
06:55
Маша и Медведь
07:15
Союзмультфильм
09:35
Короткометражный фильм
10:35
Полнометражный мультфильм
11:50
Большие малыши
13:00
Сказание о Сельме
13:30
Кукла Барби
14:45
#Звездочки
16:05
Союзмультфильм
17:15
Маша и Медведь
17:25
Утиные истории
18:55
Союзмультфильм
21:15
Маша и Медведь
21:25
Сказание о Сельме
21:55
Кукла Барби
23:10
#Звездочки
00:30
Армянские мультфильмы
01:50
Маша и Медведь
02:00
Тимон и Пумба
03:30
Сказание о Сельме
04:00
Кукла Барби
05:15
#Звездочки

Что посмотреть сегодня по ТВ


Телепрограмма за вчерашний день — Ереван


На этой странице вы узнаете, какие телепередачи, фильмы и сериалы вчера показывали по ТВ в Ереване.
+
Загрузка...
+
Загрузка...