Армения ТВ
Армения ТВ
05:30
Աղ ու հաց
06:00
Ժամը լրատվական
06:25
Նռան հատիկ
07:30
Փափուկ խաղալիք  т/с
08:00
Սիրո հասակ  т/с
09:10
Համերգային ծրագիր
11:20
Փափուկ խաղալիք  т/с
12:00
Աշխարհի համերով. մաս 10
12:50
Տուն-Տեղ
13:50
Ի՞նչ,Որտե՞ղ, Ե՞րբ
15:05
Մոխրոտի երազները  т/с
17:00
Ամերիկայի ձայնը
17:25
Հոպարի գանձերը  т/с
18:00
Բոլոլա  т/с
18:35
Հերթապահ մաս
19:10
Նռան հատիկ
20:05
Փափուկ խաղալիք  т/с
20:40
Հոպարի գանձերը  т/с
21:20
Բոլոլա  т/с
22:00
Սուր անկյուն
23:20
Իմացիր ավելին
00:10
Հերթապահ մաս
00:50
Ներս արի
01:30
Մոխրոտի երազները  т/с
03:35
Նռան հատիկ
05:35
Հայացք
Армения 1
Армения 1
04:35
Դասական համերգ
06:00
Հայրենակից
06:30
Երևան
06:50
Հրապարակում
07:15
Զինուժ
07:45
Տրյուֆելի որսորդները
09:10
Հայրիկ  х/ф
10:30
Առավոտ լուսո
12:00
Օպերացիա. Մեծապատիվ մուրացկանները  х/ф
13:10
Մեր ժամանակի հերոսները
13:20
Խորհրդարանական շաբաթ
14:00
Ծովահենները. Անհաջողակների ավազակախումբը  м/ф
15:20
Դասական համերգ
17:30
Երգ երգոց
19:00
Դեպի դասական Եվրատեսիլ
21:00
Կիրակնօրյա լուրեր
21:50
Երգ երգոց
23:30
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
00:10
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
02:40
կինո  х/ф
03:20
Հայրիկ  х/ф
04:40
Վարպետության դաս
05:10
Երգ երգոց
Армения 2
Армения 2
04:00
H2
06:00
H2
08:00
H2
10:00
H2
12:00
H2
14:00
H2
16:00
H2
18:00
H2
20:00
H2
22:00
H2
23:00
H2
01:00
H2
Шант
Шант
04:00
В армии
07:50
Зависимость  т/с
09:45
Vitamin club
10:20
Хорошие хозяйки
11:15
Национальные танцы
13:20
МедИнфо
14:20
Автопарад
15:00
Womens club
16:05
В армии
18:25
По жизненным путям
18:55
HD Stand up
19:25
Хорошие хозяйки
20:20
Реалити Комеди
21:00
Национальные танцы
23:00
Армяне мира
23:30
Национальные танцы
23:50
Womens club
00:45
Зависимость  т/с
03:00
Грезы
ATV Армения
ATV Армения
05:00
Երաժշտական Կիրակի
06:00
Օրհներգ
06:02
30 Արծաթ  т/с
08:30
Ընտանեկան պատմություններ
10:00
Երաժշտական Կիրակի
10:30
Արի գնանք
11:45
Սովորեցնում ենք սովորել
12:15
Կարապետյաններ Բլոգ
13:00
Քո արվեստը դպրոցում
13:30
30 Արծաթ  т/с
16:00
Սերը Երբեք չի մոռանում  т/с
18:00
Բաց Թեմա
19:00
Ամենից ամենա
19:50
Նոր դար
20:30
Համերգային ծրագիր
22:30
Տնից հեռու
23:00
Բացարձակ արժեք
23:45
Կարապետյաններ Բլոգ
00:00
Օրհներգ
00:03
Կարապետյաններ Բլոգ
00:30
Հայոց արքաների երկիրը
01:30
Ընտանեկան պատմություններ
02:00
30 Արծաթ  т/с
03:00
Սերը Երբեք չի մոռանում  т/с
04:00
Կիսաբաց լուսամուտներ
5TV Армения
5TV Армения
05:00
Խենթ, բայց ոչ խելագար
07:00
Կեցցե Ջուլիան արքան  м/с
08:15
Աֆիշ
08:25
Հայլուր
09:10
Կեցցե Ջուլիան արքան  м/с
11:40
Հոպլա շոու
12:10
Աֆիշ
12:20
Քունգ Ֆու Պանդա. Ճակատագրի թաթիկները  м/с
14:20
Արցախերեն
14:35
Երաժշտական պատմություններ
15:05
Մաքուր էջից
15:55
Մաքուր էջից
16:45
Մաքուր էջից
17:35
Մաքուր էջից
18:25
Դեպի մեծ ռինգ
18:55
Օփենհայմեր
20:30
Էթնիկ կոդ
20:50
Առաջարկություն
21:50
Առաջարկություն
22:55
Օփենհայմեր
01:50
Աֆիշ
02:00
Մաքուր էջից
02:50
Մաքուր էջից
03:40
Մաքուր էջից
04:30
Մաքուր էջից
Шогакат
Шогакат
05:25
Նվաճելով տղամարդկանց սրտերը
07:05
Դրախտավայրեր  д/с
07:50
Ներուժ
08:10
Աստվածաշնչյան պատմություններ
08:30
Ներուժ
08:40
Պողոս առաքյալ
10:10
ժառանգություն
10:20
Համատես ավետարաններ
10:35
Նշանավոր ճեմարանականներ
10:50
Առաքինություններ
11:00
Ազգապատում
11:25
Սահմանին  т/с
11:50
Եկեղեցի և արվեստ  д/с
12:10
Պատումիկներ Աստվածաշնչի
12:15
Դավիթ և Գողիաթ  м/ф
12:35
Շնիկի և ընկերներ նոր արկածները  м/ф
13:40
Մինաս Ռոսլինի վերադարձը
14:05
Զուգահեռ ընթերցումներ
14:35
Համերգ
15:00
Կոմիսար Մեգրե  т/с
16:55
Նվաճելով տղամարդկանց սրտերը
18:50
Պրոֆայլ  т/с
19:50
Հանրագիտարան
20:10
Արտֆոկուս
20:40
Մշակութային Լրահոս
20:55
Հին ու նոր հեքիաթներ
21:00
Հարցուպատասխան
21:20
Շոստակովիչ՝ 6-րդ սիմֆոնիա
22:15
Հանրագիտարան
22:35
Արտֆոկուս
23:05
Մշակութային Լրահոս
23:10
Մեծ պահանջարկ վայելողը  х/ф
00:45
Դրախտավայրեր  д/с
01:35
Համերգ
03:05
Կոմիսար Մեգրե  т/с
04:45
Պրոֆայլ  т/с
Shant Premium
Shant Premium
05:00
Сигнал  т/с
07:30
Зависимость  т/с
10:35
Women's club
11:10
Хорошие хозяйки
11:55
Национальные танцы
13:40
МедИнфо
14:25
Автопарад
15:00
Women's club
15:55
В армии  т/с
18:25
По жизненным путям
18:55
HD Standup
19:25
Хорошие хозяйки
20:20
Реалити Комеди
21:00
Национальные танцы
23:00
Армяне мира
23:30
Национальные танцы
23:50
Women's club
00:45
Зависимость  т/с
03:00
Грезы  т/с
Shant Serial
Shant Serial
05:30
Երկուսով  т/с
07:30
Թաքնցած հույզեր  т/с
08:50
Անուրջներ
10:10
Հարսիկը  т/с
11:40
Չարիքի արմատը
12:50
Ազդանշան  т/с
14:10
Կախվածություն  х/ф
16:15
Որոգայթ
17:45
Երկուսով  т/с
19:15
Անուրջներ
20:35
Հարսիկը  т/с
21:55
Ազդանշան  т/с
23:25
Կախվածություն  х/ф
00:35
Բանակում
01:55
Որոգայթ
03:45
Չարիքի արմատը
05:30
Կախվածություն  х/ф
Shant Music
Shant Music
05:10
Փոփ
07:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
08:00
Փոփ
09:00
ժողովրդական
10:00
Համերգ — ԱրենաԼայվ
11:10
Փոփ
13:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
14:00
Փոփ
15:00
Իմ Հայաստան
16:00
Համերգ — ԱրենաԼայվ
17:10
Փոփ
19:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
20:00
Փոփ
21:00
ժողովրդական
22:00
Հայ սուպերսթար
23:00
Փոփ
01:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
02:00
Փոփ
03:00
Իմ Հայաստան
04:00
Հայ սուպերսթար
05:00
Փոփ
Кентрон
Кентрон
04:30
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
06:30
Բոքսի լեգենդը
06:50
սթար
07:20
Վավերագրական կինոնկար
08:30
Էպիկենտրոն
09:00
Երաժշտություն
09:40
Ծագումով հայեր
10:20
Ես կամ
11:20
սթար
11:50
Չէին սպասում
12:50
Հայկական լեռների համը
13:10
Դարձ հոգու և ինքնության
13:25
Առանց կարծրատիպերի
14:00
Ապրել առողջ
14:10
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
17:00
Dr․ Դավիթ
17:35
Press Կենտրոն
18:15
Մուլտֆիլմ  м/с
19:00
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
20:30
Հանցանքի հետքով
21:00
Վավերագրական կինոնկար
21:30
Ավտոդրայվ
22:00
Օբյեկտիվ խոսք
23:40
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
01:00
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
01:45
Չէին սպասում
02:35
սթար
03:05
Հայկական ժառանգություն
03:30
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
05:35
Մենք ենք մեր արվեստը
Nor Hayastan
Nor Hayastan
05:30
Իրական Լուրեր
06:00
Հայկական ժառանգություն
06:30
Ֆեյս քոնթրոլ
07:00
Աշոտ Ղազարյանի հետ
07:30
Իրական Լուրեր
08:00
Աշխարհի խոհանոցներ
08:20
Լոս խնամախոս
08:50
Նոր Խաղ
09:30
Իրական Լուրեր
10:00
Երաժշտական առավոտ
11:15
Մանկական ժամ
11:55
Իմ սրտի Հայոց լեզուն
12:00
Ամենակարող Մոնս
12:30
Kids Ինֆո
13:00
Off road Արմենիա
13:35
Լոս խնամախոս
14:05
Դժբախտ երջանիկ 2 կամ ամուսնական պայմանագիր  т/с
14:40
Հայրենիք-Սփյուռք
15:20
Մալենա
16:35
Սիրո թակարդում  т/с
17:35
Դժբախտ երջանիկ 2 կամ ամուսնական պայմանագիր  т/с
17:50
Իրականում
18:30
Մեդինֆորմ
19:00
Շաբաթվա ամփոփում
19:30
Ֆեյս քոնթրոլ
20:30
Լոս խնամախոս
21:10
Սրտի տանիքներով
22:00
Վերջին գիշեր  т/с
00:00
Ֆեյս քոնթրոլ
00:45
Դժբախտ երջանիկը կամ ամուսնական պայմանագիր
01:45
Իրականում
02:15
Աշոտ Ղազարյանի հետ
02:50
Հայկական ժառանգություն
03:15
Շաբաթվա ամփոփում
03:50
Աշխարհի խոհանոցներ
04:10
Հայրենիք-Սփյուռք
04:45
Հայ երգի երեկո
05:35
Աշոտ Ղազարյանի հետ
FreeNews
FreeNews
05:40
Հայագիտական ակումբ
06:30
Հայերը
08:10
Առավոտյան վարժանք
08:40
Եղավ, որ լինենք
08:50
Աշխարհի նկարիչները
09:00
Ազատ Լուրեր
09:50
Հաջողության բանաձև
10:30
Մանկապատում
10:45
Մարզվենք միասին
11:20
Թոփ 10
11:25
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
12:00
Ազատ Լուրեր
12:45
TV Բուտիկ
13:00
Հայաստանի գեղեցկուհի
14:50
TV Բուտիկ
15:00
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
15:35
Թոփ 10
15:40
Մարզվենք միասին
16:10
Եղավ, որ լինենք
16:30
Լրատվական կիրակի
17:45
Ազատ շփում Գնել Սարգսյանի հետ
18:30
Լրահոս
18:45
Կարևորի մասին
19:20
TV Բուտիկ
19:35
Մանկապատում
19:55
Առողջության գաղտնիքը
20:05
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
20:35
Երևան
21:00
Հարցազրույց
21:30
Ազատ շփում Գնել Սարգսյանի հետ
22:15
Հայաստանի բնաշխարհը
22:30
Լրատվական կիրակի
23:35
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
00:20
Լրահոս
01:00
Խորհրդարանական շաբաթ
01:45
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
02:20
Լրատվական կիրակի
03:00
Լրատվական կիրակի
03:10
Ազատ շփում Գնել Սարգսյանի հետ
03:50
Երևան
04:15
Լրահոս
04:30
Կարևորի մասին
05:00
Լրատվական կիրակի
Shant Kids
Shant Kids
05:45
Большие малыши
06:55
Маша и Медведь
07:00
Союзмультфильм
09:20
Короткометражный фильм
10:20
Полнометражный мультфильм
11:50
Большие малыши
13:00
Сказание о Сельме
13:30
Кукла Барби
14:50
#Звездочки
16:25
Мой маленький пони: Девочки из Эквестрии
17:30
Маша и Медведь
17:40
Утиные истории
18:55
Союзмультфильм
21:15
Маша и Медведь
21:25
Сказание о Сельме
21:55
Кукла Барби
23:15
#Звездочки
00:50
Армянские мультфильмы
01:50
Маша и Медведь
02:00
Тимон и Пумба
03:10
Сказание о Сельме
03:40
Кукла Барби
05:00
#Звездочки

Что посмотреть сегодня по ТВ


Телепрограмма на завтрашний день — Гюмри


На этой странице вы узнаете, какие телепередачи, фильмы и сериалы покажут завтра по ТВ в Гюмри.
+
Загрузка...
+
Загрузка...