Армения ТВ
Армения ТВ
05:45
ՈւտեLove
06:00
Ժամը լրատվական
06:30
Հարազատ թշնամի  т/с
09:00
Համերգային ծրագիր
10:50
Նվագախմբի երեխաները  т/с
11:25
Սիրո հասակ  т/с
12:00
Աշխարհի համերով: մաս 7
12:50
Երե1
13:25
Ֆեյք պապա  т/с
14:00
Կույր աշխարհ  т/с
17:00
Ամերիկայի ձայնը
17:20
Հերթապահ մաս
17:50
Սիրո հասակ  т/с
18:25
Ֆեյք պապա  т/с
19:00
Լա կասա դե պապա  т/с
19:40
Փախիր կամ ամուսնացիր  х/ф
22:00
Սուր անկյուն
23:25
Իմացիր ավելին
00:10
Ներս արի
00:50
Արյունոտ խաղադրույք  т/с
03:40
Հարազատ թշնամի  т/с
05:15
Նանե
05:50
Աշխարհի համերով: մաս 7
Армения 1
Армения 1
05:40
Կոլիբրի
07:10
Հրապարակում
07:30
Երևան
07:50
Զինուժ
08:30
3-րդ ալիք.Ռետրո
10:30
Առավոտ լուսո
12:00
Պատրաստենք միասին
12:30
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
13:00
Մեր ժամանակի հերոսները
13:10
Լեզուն հայրենիք է
13:30
Խորհրդարանական շաբաթ
14:10
Մուլտֆիլմ  м/с
15:50
Հեռուստաթատրոն
18:10
Հանդիպում Առաջինում
19:00
Ճանապարհ դեպի թանգարան
19:30
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
21:00
Կիրակնօրյա լուրեր
21:50
Հանրային քննարկում
22:40
Դիմակահանդես  х/ф
23:30
Կուբայական ցասում
01:10
3-րդ ալիք.Ռետրո
03:10
Հանդիպում Առաջինում
03:35
Վերջին ուսուցիչը  т/с
04:10
Բենեֆիս
05:20
Գործարար
05:40
Հանդիպում Առաջինում
Армения 2
Армения 2
00:45
Ուղիղ խոսք
09:00
Համերգ
12:00
Մագավոտ+
12:45
Չէին սպասում
13:30
Քաղցած սպասում են
14:30
Համերգ
16:00
Դու եթերում ես
17:30
Արխիվ
20:30
Համերգ
23:00
Կոնցեպտուալ հարթակ
00:10
Կոնցեպտուալ հարթակ
00:45
Համերգ
Шант
Шант
05:20
Дневник Элен  т/с
08:20
Особый класс  д/с
11:20
Хорошие хозяйки
12:15
Национальный певец
13:25
МедИнфо
14:20
Автопарад
15:00
Womens club
16:05
Дневник Элен  т/с
18:00
Плюс-минус 23
19:00
Хорошие хозяйки
20:00
Национальный певец
22:00
Вечер на Шанте с Григом
23:00
Армяне мира
23:25
Womens club
00:25
Особый класс  д/с
03:00
Национальный певец
04:30
Грезы
Еркир Медиа
Еркир Медиа
04:30
Երկիրն այսօր
06:30
Երկիրն այսօր
07:30
Երկիրն այսօր
08:30
Երկիրն այսօր
08:45
Թայբոքսինգ
09:30
Հեռուստասերիալ+
10:10
Не из одного места, а из одного теста
10:50
Բարև երկիր
12:30
Будьте здоровы
13:15
Երկրի հյուրասարահը
13:50
Խաչիկյանի խոհանոցում
14:30
Հ/Ֆ  х/ф
16:30
Люди Еркира
17:00
Приключения Вивташа
17:40
Имидж
18:00
Վավերագրական կինոնկար
20:30
Воскресный Еркир
21:00
Сериал  т/с
22:30
Երկիրն այսօր
23:00
Հ/Ֆ
02:30
Երկիրն այսօր
ATV Армения
ATV Армения
05:00
Երաժշտական առավոտ
06:00
Օրհներգ
06:02
Օջախի երգը  т/с
08:30
Ընտանեկան պատմություններ
10:00
Երաժշտական առավոտ
11:45
Հաջողության բանաձև
12:15
Ընտանեկան պատմություններ
14:30
Օջախի երգը  т/с
18:00
Կիսաբաց լուսամուտներ
19:00
Ամենից ամենա
20:00
Քաղաքից դուրս
20:30
30 Արծաթ  т/с
22:30
Տնից հեռու
23:45
Փոփ արտ
00:00
Օրհներգ
00:30
Հայոց արքաների երկիրը
01:30
Ընտանեկան պատմություններ
02:00
Օջախի երգը  т/с
03:00
Ագապի  т/с
04:00
Կիսաբաց լուսամուտներ
05:00
Երաժշտական առավոտ
Дар 21
Дар 21
04:55
Համերգ
07:00
ՀՀ օրհներգ
07:02
Համերգ
07:30
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
11:58
Թի վի — թրեյդ
12:00
Դասամիջոց
12:32
Թի վի — թրեյդ
12:35
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
13:20
Թի վի — թրեյդ
13:22
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
14:30
Թի վի — թրեյդ
14:32
Turbo Դրայվ
15:10
Շաբաթ երեկո երգում ենք
16:00
Ռետրո
16:30
Չեմ հավատում
17:00
Թի վի — թրեյդ
17:02
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
18:00
Թի վի — թրեյդ
18:02
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
19:00
Թի վի — թրեյդ
19:02
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
19:20
Թի վի — թրեյդ
19:22
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
20:05
Առանց փողկապի
20:45
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
22:30
Համերգ
01:00
ՀՀ օրհներգ
01:02
Նոնստոպ․ Տեսահոլովակներ
01:55
Համերգ
03:35
Turbo Դրայվ
04:10
Չեմ հավատում
04:40
Համերգ
5TV Армения
5TV Армения
05:05
Սաքքարայի դամբարանի գաղտնիքները
07:00
Պահապան առյուծը  м/с
07:50
Երաժշական տեսահոլովակներ
08:15
Աֆիշ
08:25
Երաժշական տեսահոլովակներ
08:30
Հայլուր
09:15
Պահապան առյուծը  м/с
11:40
Հոպլա շոու
12:00
Լեդի Բագը և Սուպեր Կատուն  м/с
14:25
Աֆիշ
14:40
Երաժշտական պատմություններ
15:15
Կկուն կկանչի  т/с
16:00
Կկուն կկանչի  т/с
16:45
Կկուն կկանչի  т/с
17:30
Կկուն կկանչի  т/с
18:20
Էմի
20:30
Սինթեզ
21:30
Արցունքների հովիտը  т/с
22:25
Արցունքների հովիտը  т/с
23:20
Արցունքների հովիտը  т/с
00:20
Աֆիշ
00:30
Կկուն կկանչի  т/с
01:15
Կկուն կկանչի  т/с
02:00
Կկուն կկանչի  т/с
02:45
Կկուն կկանչի  т/с
03:30
Էմի
05:35
Վ/ֆ
Шогакат
Шогакат
К сожалению, программа передач канала Шогакат на эту дату сейчас недоступна
Shant Premium
Shant Premium
04:40
Параллельные миры  т/с
06:00
Грезы  т/с
07:35
Вечер на Шанте
08:30
Дневник Элены  т/с
10:10
Хорошие хозяйки
11:05
Национальный певец
12:05
Параллельные миры  т/с
13:40
МедИнфо
14:25
Автопарад
15:00
Women's club
15:55
Дневник Элены  т/с
18:10
Плюс-минус 23
19:05
Хорошие хозяйки
20:00
Национальный певец
22:00
Вечер на Шанте
23:00
Армяне мира
23:25
Women's club
00:20
Особый класс-2  т/с
02:00
Грезы  т/с
04:00
Дневник Элены  т/с
Shant Serial
Shant Serial
05:30
Էլենի օրագիրը  т/с
07:30
Մերժվածը  т/с
08:50
Ժառանգներ  т/с
10:10
Հարսիկը  т/с
11:40
Նույն երկնքի տակ
12:50
Երկու զուգահեռ աշխարհ  т/с
14:10
Հատուկ դասարան  т/с
15:30
Լիալուսին  т/с
17:45
Էլենի օրագիրը  т/с
19:15
Ժառանգներ  т/с
20:35
Հարսիկը  т/с
21:55
Երկու զուգահեռ աշխարհ  т/с
23:25
Հատուկ դասարան  т/с
00:35
Բանակում  т/с
01:55
Լիալուսին  т/с
03:15
Նույն երկնքի տակ
Shant Music
Shant Music
04:20
Փոփ
06:00
ժողովրդական
07:00
Փոփ
08:00
ԱրենաԼայվ
09:20
Փոփ
11:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
12:00
Իմ Հայաստան
13:00
Փոփ
14:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
15:00
ԱրենաԼայվ
16:20
Փոփ
18:00
ժողովրդական
19:00
Փոփ
20:00
Հայ սուպերսթար
21:05
Փոփ
23:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
00:00
Իմ Հայաստան
01:00
Փոփ
02:00
Ռոք, բլյուզ, ջազ
03:00
Հայ սուպերսթար
Кентрон
Кентрон
05:50
Վավերագրական կինոնկար
07:20
Ավտոդրայվ
07:55
սթար
08:30
Էպիկենտրոն
09:05
Երաժշտություն
09:30
Մուլտֆիլմ  м/с
10:15
Ես կամ
11:20
սթար
11:50
Չէին սպասում
12:45
Մուլտֆիլմ  м/с
13:10
Առանց կարծրատիպերի
13:40
Հեքիաթի սենյակում
14:00
Մուլտֆիլմ  м/с
16:00
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
17:15
Dr․ Դավիթ
17:35
Մոդուլ
18:00
Press Կենտրոն
18:30
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
20:30
Հանցանքի հետքով
21:00
Բոքսի լեգենդը
21:30
Ավտոդրայվ
22:00
Գեղարվեստական ֆիլմ  х/ф
01:00
Առանց կարծրատիպերի
01:30
Հանցանքի հետքով
02:15
Վավերագրական կինոնկար
03:10
սթար
03:45
Առողջարան
04:10
Չէին սպասում
05:00
Վավերագրական կինոնկար
05:20
Երանի  т/с
Nor Hayastan
Nor Hayastan
05:30
Իրական Լուրեր
06:00
Հայկական ժառանգություն
06:30
Քեյս քոնթրոլ
07:00
Աշոտ Ղազարյանի հետ
07:30
Իրական Լուրեր
08:00
Աշխարհի խոհանոցներ
08:20
Ստենդ ափ
08:50
Նոր Խաղ
09:30
Իրական Լուրեր
10:00
Երաժշտական առավոտ
11:15
Մանկական ժամ
11:55
Իմ սրտի Հայոց լեզուն
12:00
Ամենակարող Մոնս
12:30
Kids Ինֆո
12:50
Նոր Խաղ
13:40
Կորած փեսան  т/с
14:20
Հայրենիք-Սփյուռք
14:50
Արդարության որս  т/с
16:50
Ամենակարող Մոնս
17:15
Խաբկանք  т/с
18:00
Աշխարհի խոհանոցներ
18:20
Դժբախտ երջանիկը կամ Իմ պառավ յարը  х/ф
19:00
Մադամ Սուսոյի թանգարան  х/ф
19:30
Ֆեյս քոնթրոլ
20:20
Դժբախտ երջանիկը կամ Իմ պառավ յարը  х/ф
22:10
Կորած փեսան  т/с
22:45
Սերը թակարդում  т/с
00:00
Ֆեյս քոնթրոլ
00:45
Նոր Խաղ
01:45
Գործից դուրս
02:10
Աշոտ Ղազարյանի հետ
02:45
Հայկական ժառանգություն
03:15
Ընտանեկան գաղտնիքներ  т/с
03:50
Աշխարհի խոհանոցներ
04:10
Հայրենիք-Սփյուռք
04:45
Հայ երգի երեկո
05:30
Աշխարհի խոհանոցներ
FreeNews
FreeNews
05:15
Ազատ եթեր
06:30
Պատմության այս օրը
06:50
Աշխարհի նկարիչները
07:00
Ազատ Լուրեր
07:40
Գեղարվեստական ֆիլմ
08:05
Հայագիտական ակումբ
08:35
Մանկապատում
08:45
Առավոտ
09:10
Թոփ 10
09:20
Մարզվենք միասին
09:55
ՏեխնոԲլոգ
10:00
Ազատ Լուրեր
10:45
Հելիքս
11:00
Պատմության այս օրը
11:10
Հաջողության բանաձև
11:45
Սպորտ զրույց
12:10
Հարցազրույց
12:30
Լրահոս
12:45
Հելիքս
13:00
Ազատ զրույց Արթուր Կիրակոսյանի հետ
13:35
Հայաստանի բնաշխարհը
13:45
Մարզվենք միասին
14:15
Թոփ 10
14:30
Լրատվական կիրակի
15:40
Ռազմապատում
16:00
Հայագիտական ակումբ
16:30
Լրահոս
17:05
Երևան
17:25
Հելիքս
17:35
Մանկապատում
17:45
Թոփ 10
17:55
Առողջության գաղտնիքը
18:00
Ազատ զրույց
18:30
Լրահոս
19:00
Հրապարակում
19:20
Մի իրի պատմություն
19:30
Լրահոս
20:00
Քորներ
20:15
Պատմության այս օրը
20:30
Լրատվական կիրակի
21:30
Ազատ զրույց
22:05
Ռազմապատում
22:20
Լրահոս
22:50
Սպորտ զրույց
23:10
Լուրեր
23:20
Ազատ շփում
00:10
Լրատվական կիրակի
01:00
Երևան
01:30
Քորներ
02:00
Պատմության այս օրը
02:10
Լրահոս
02:30
Ազատ զրույց
03:00
Լրատվական կիրակի
03:40
Սպորտ զրույց
04:10
Հաջողության բանաձև
04:30
Ազատ եթեր

Что посмотреть сегодня по ТВ


Телепрограмма за вчерашний день — Гюмри


На этой странице вы узнаете, какие телепередачи, фильмы и сериалы вчера показывали по ТВ в Гюмри.
+
Загрузка...
+
Загрузка...