Moldova 1
Moldova 1
05:58
Deschiderea staţiei
06:00
RM. Dimensiunea Diplomatică
06:30
În Context
07:00
Bună dimineața!
08:00
Știri sportive
08:10
Bună dimineața!
09:00
Ştiri
09:10
Bună dimineața!
09:30
Ştiri
09:40
Bună dimineața!
10:00
Descoperiri uluitoare: Episodul 8
10:13
Lupul: Episodul 138  м/с
10:20
Om Nom Stories: Episodul 37  м/с
10:22
Om Nom Stories: Episodul 38  м/с
10:25
Om Nom Stories: Episodul 39  м/с
10:27
Om Nom Stories: Episodul 40  м/с
10:30
Live studio
12:00
Moldova de patrimoniu. Best of
12:30
Focus Europa
13:00
Ştiri
13:25
Euro Arena 2024
13:50
Unda Bugeacului
14:20
Nazaré  т/с
15:10
Nazaré  т/с
16:00
Ştiri pe scurt
16:15
Știri sportive
16:30
Descoperiri uluitoare: Episodul 8
16:43
Lupul: Episodul 138  м/с
16:50
Om Nom Stories: Episodul 37  м/с
16:52
Om Nom Stories: Episodul 38  м/с
16:55
Om Nom Stories: Episodul 39  м/с
16:57
Om Nom Stories: Episodul 40  м/с
17:00
Ştiri
17:25
Filler
17:30
Live studio
18:55
Filler
19:00
În Context
19:45
Moldova Poate
20:00
Filler
20:05
Hotel Grand: Episodul 28  т/с
20:50
Filler
21:00
Mesager
21:30
Euro Arena 2024
21:55
Velvet: Episodul 4  т/с
22:40
Ştiri Externe
23:10
Turcia, o națiune imposibilă
00:09
Unda Bugeacului
00:35
Made in Germani
01:00
Bună dimineața!
04:00
Live studio
05:30
Mesager
05:58
Deschiderea staţiei
Moldova 2
Moldova 2
05:58
Deschiderea Statiei
06:00
Artelier: Gheorghe Lisita
06:30
Focus TV: Tudorita Raischi
07:00
La noi în sat
07:45
Respiro: 5 Popular 2
08:00
Tezaur
08:30
Moldova de patrimoniu
09:00
F.D: Croatia mea Sofia Lovric
10:00
Laureatii premiului Nobel
10:30
Portrete in timp: Dumitru Matcovschi
11:00
Filler. Chirca
11:10
Actorii care mai si canta
11:40
Dor: Mihai Volontir
12:10
Don Quijote
13:55
Moment poetic: N.Baltescu
14:00
Focul din vatră: V.Dumbraveanu
14:40
Povestea generatiilor: Familia
15:00
Marca Frumuseții: Episodul 17
15:25
Arts 21
15:50
Pur si simplu: Pe valea Nistrului de jos
16:00
F.D: Acasa la Marienfild
17:00
Evantai folcloric
17:55
Respiro: Lautarii Orchestra
18:00
Tezaur
18:30
Moldova de patrimoniu
19:00
Focul din vatră: V.Dumbraveanu
19:40
Povestea generatiilor: Familia
20:00
Artelier: Portretul in arta plastica
20:30
Contur: Irina Filip
21:00
5 Minute la Muzeu: Dimitrie Sevastianov
21:05
Troița  х/ф
22:35
Am cantat iubirea noastra Olga Ciolacu
23:35
Caseta cu muzica
00:00
Tirfa de marti
01:05
Don Quijote
02:50
Focul din vatră: V.Dumbraveanu
03:30
Arts 21
03:55
Am cantat iubirea noastra Olga Ciolacu
04:55
Tirfa de marti
05:58
Deschiderea Statiei
Jurnal TV
Jurnal TV
05:00
Jurnal TV (MD)
06:00
Jurnal TV (MD)
07:00
Jurnal TV (MD)
08:00
Jurnal TV (MD)
09:00
Jurnal TV (MD)
10:00
Jurnal TV (MD)
11:00
Jurnal TV (MD)
12:00
Jurnal TV (MD)
13:00
Jurnal TV (MD)
14:00
Jurnal TV (MD)
15:00
Jurnal TV (MD)
16:00
Jurnal TV (MD)
17:00
Jurnal TV (MD)
18:00
Jurnal TV (MD)
19:00
Jurnal TV (MD)
20:00
Jurnal TV (MD)
21:00
Jurnal TV (MD)
22:00
Jurnal TV (MD)
23:00
Jurnal TV (MD)
00:00
Jurnal TV (MD)
01:00
Jurnal TV (MD)
02:00
Jurnal TV (MD)
03:00
Jurnal TV (MD)
04:00
Jurnal TV (MD)
05:00
Jurnal TV (MD)
Cinema 1 MD
Cinema 1 MD
К сожалению, программа передач канала Cinema 1 на эту дату сейчас недоступна
Mega TV
Mega TV
04:25
Узнай меня, если сможешь  т/с
06:00
Ştiri
06:40
Delict
07:00
Lumea interesantă
08:00
Ştiri
08:40
Delict
09:00
Dimineața Plus
10:00
Свет и тень маяка  т/с
10:55
Модный приговор
12:00
Ştiri
12:20
Lumea interesantă
13:15
Delict
13:35
Узнай меня, если сможешь  т/с
15:10
Давай поженимся!
16:00
Новости
16:20
Мужское / Женское
18:00
Ştiri
18:40
Delict
19:00
Direct La Subiect
20:00
Новости
20:40
Канцелярская крыса  т/с
22:45
Ştiri
23:35
Delict
23:55
Узнай меня, если сможешь  т/с
01:30
Ştiri
02:10
Узнай меня, если сможешь  т/с
03:40
Direct La Subiect
04:30
Узнай меня, если сможешь  т/с
Pro TV Chisinau
Pro TV Chisinau
04:30
La Măruță
06:00
Ştirile PRO TV
07:00
Ştirile PRO TV
09:30
O seara perfecta
10:30
Teleshopping
10:45
Vorbeste lumea
13:00
Ştirile PRO TV
13:45
Teleshopping
14:00
Gusturile se discuta
15:15
Teleshopping
15:30
La Măruță
17:00
Ştirile PRO TV
18:00
O seara perfecta
19:00
Ştirile PRO TV
20:00
Ştirile PRO TV
21:00
Brigada nimic  х/ф
22:00
Survivor. All Stars
00:45
Ştirile PRO TV
01:30
Johnny English lovește din nou  х/ф
03:00
Vorbește lumea
04:30
La Măruță
N4
N4
23:45
Ради любви я все смогу!  т/с
06:00
Astazi
06:40
OBIECTIV
07:05
Puterea a Patra
09:00
Astazi
10:00
OBIECTIV
10:30
Echipa 902
10:45
Товарищи полицейские  т/с
12:30
Echipa 902
13:00
OBIECTIV
13:30
Echipa 902
13:45
Улицы разбитых фонарей  т/с
15:45
Echipa 902
16:15
Понять. Простить  т/с
16:45
Echipa 902
17:00
OBIECTIV
17:30
Ради любви я все смогу!  т/с
18:45
Echipa 902
19:00
Puterea a Patra
21:00
OBIECTIV
21:30
Echipa 902
21:45
Товарищи полицейские  т/с
22:50
OBIECTIV
23:20
Echipa 902
23:45
Ради любви я все смогу!  т/с
TVC21
TVC21
05:30
Ромб
06:00
Ştiri 21
06:20
Fantezia gustului
06:50
Market Imobile
07:00
Ştiri 21
07:30
Jurnalul copiilor
07:50
Фитнес band
08:30
Ştiri 21
09:00
Ромб
09:30
Настоящее время
10:30
Market Imobile
10:40
Настоящее время
11:10
Ромб
11:40
Teleshopping
12:00
Главное
13:30
Человек на карте
14:00
Market Imobile
14:10
Настоящее время
15:00
Bursa "Lara"
15:30
Teleshopping
15:50
Наша американская история  д/с
16:20
Market Imobile
16:30
Настоящее время
17:00
Important
18:00
Настоящее время
18:30
Dialogul de seară
19:30
Ştiri 21
20:00
Главное
21:00
Ştiri 21
21:30
Настоящее время
22:30
Ştiri 21
23:00
Истина
00:30
Dialogul de seara
01:30
Ştiri 21
02:00
Ромб
02:30
Ştiri 21
03:00
Человек на карте
04:00
Настоящее время
04:30
Настоящее время
05:00
Наша американская история  д/с
05:30
Ромб
Рен-ТВ MD
Рен-ТВ MD
02:00
Загадочная планета  д/с
06:00
Восток-Запад
07:00
Здоровье нации
07:30
Сам себе доктор
09:00
Восток-Запад
10:00
Загадочная планета  д/с
11:00
Наука
13:00
Восток-Запад
14:00
Планета вкусов  д/с
17:00
Загадочная планета  д/с
18:00
За гранью обычного
19:00
Восток-Запад
20:00
Секретные файлы  д/с
21:00
За гранью обычного
22:00
Восток-Запад
23:00
Интересное за кадром
00:00
Наука
02:00
Загадочная планета  д/с
Exclusiv TV
Exclusiv TV
05:15
Орел и решка
06:00
Stiri
06:35
Sport
06:45
Echipa de garda
06:50
"Право на защиту"  т/с
07:40
Новости
08:20
"La subiect"
09:25
Stiri
10:00
Sport
10:10
Echipa de garda
10:15
Teleshopping
10:30
"Право на защиту"  т/с
12:05
Teleshopping
12:25
"Условный мент-5"  т/с
13:15
"Свидетели"  т/с
14:00
Stiri
14:15
Sport
14:30
Орел и решка
15:25
"Детективы"  т/с
16:00
Stiri
16:15
Sport
16:20
Echipa de garda
16:30
"Детективы"  т/с
17:05
"Звонарь-2"  т/с
18:00
Stiri
18:35
Sport
18:45
Echipa de garda
18:55
"Свидетели"  т/с
19:50
Moldova live
21:00
Новости
21:35
Echipa de garda
21:45
"Условный мент-5"  т/с
22:35
Stiri
23:10
Sport
23:20
Echipa de garda
23:25
"Мир наизнанку"
00:25
Орел и решка
01:15
"Звонарь-2"  т/с
02:45
"Мир наизнанку"
03:45
Орел и решка
04:20
"Мир наизнанку"
05:20
Орел и решка

Что посмотреть сегодня по ТВ


Телепрограмма за вчерашний день — Кишинев


На этой странице вы узнаете, какие телепередачи, фильмы и сериалы вчера показывали по ТВ в Кишиневе.
+
Загрузка...
+
Загрузка...