Qazaqstan
Qazaqstan
03:00
Әнұран
06:00
Әнұран
06:05
Жәдігер
06:30
AQPARAT
07:00
Дәуір даналары
07:50
Күй керуен
08:20
Aqsaýyt
08:45
Жігіттер
10:00
Махаббат тұтқыны  т/с
12:00
Гарфилд 2  х/ф
13:10
Тәуелсіз елім-тірегім! 2-бөлім
15:20
Далам менің. "Дос-Мұқасан" ансамблінің 55 жылдық мерейтойына арналған ән кеші
17:25
Әйел әлемі
18:00
Махаббат тұтқыны  т/с
20:00
LIVE! Apta
20:55
Нартәуекел
22:30
Бауырлар  т/с
23:30
Көңіл толқыны
00:40
Apta
01:30
Aqsaýyt
01:50
Күй керуен
02:20
Әнұран
Хабар
Хабар
05:03
Қызық times
06:00
"Мен жайлы..." Фарида Жолдасова
07:45
Әке бақыты: Дулат Тастекей
08:45
Балақай: 4-бөлім
09:30
Спорт Time: 15-бөлім
10:00
Угнать и продать  х/ф
12:00
Болт и Блип спешат на помощь  м/ф
13:15
Алиса и Льюис: 29-бөлім  м/с
13:26
Алиса и Льюис: 30-бөлім  м/с
13:37
Алиса и Льюис: 31-бөлім  м/с
13:48
Алиса и Льюис: 32-бөлім  м/с
14:00
Келінжан: 6-бөлім  т/с
14:36
Келінжан: 7-бөлім  т/с
15:12
Келінжан: 8-бөлім  т/с
15:48
Келінжан: 9-бөлім  т/с
16:24
Келінжан: 10-бөлім  т/с
17:00
Дүлдүлдер дүбірі. 2-бөлім
17:30
Маска: 10-бөлім
19:30
Jup-jubymen: Сәкен Майғазиев, Нүркен Өтеулов, Ерболат Төлеген, Куаныш Сулейменов, Арман
21:00
LIVE! 7 күн
21:40
Екінші республика. 1-бөлім
22:00
Отдел журналистских расследований
22:35
Максимальный срок  х/ф
00:00
Культурный контекст
01:00
ҚР Әнұраны
05:00
ҚР Әнұраны
05:03
Қызық times
Balapan
Balapan
00:00
Эфирдің жабылуы
07:00
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Әнұраны
07:05
Ойыншықтар
07:40
Көңілді жексенбі
08:00
Ертемір
08:25
Үйшіктер
08:50
Глобус
09:05
Ойыншық сақшылар
09:15
Тоқты мен Серке
09:30
Зузудың достары
10:00
Дүлдүл
10:05
Қобыланды батыр
10:35
Бөпе
10:45
Ырысты ыдыстар
11:20
Винкстер клубы
11:45
Батыл ұшқыштар
11:55
Анаммен бірге/әкеммен бірге
12:00
Тотықұстар
12:15
Бала Бекзат
12:35
Дарын мен Айзере
12:50
Күн сәулелі көжектер
13:10
Күшті көліктер
13:15
Ертемір
13:40
Алпамыс
13:55
Тоқты мен Серке
14:10
Қалалар мен балалар
14:40
Көңілді жексенбі
15:00
Шахмат патшалығы
15:30
Үйшіктер
15:55
Зузудың достары
16:25
Сынық-сынып
16:55
Бөпе
17:05
Дүлдүл
17:10
Күшті көліктер
17:20
Ырысты ыдыстар
17:50
Дарын мен Айзере
18:05
Анаммен бірге/әкеммен бірге
18:15
Ойыншық сақшылар
18:30
Қобыланды батыр
19:00
Ойыншықтар
19:30
Этикет әлемі
19:45
Тотықұстар
19:55
Сынық-сынып
20:25
Күн сәулелі көжектер
20:45
Қалалар мен балалар
21:15
Бала Бекзат
21:35
Винкстер клубы
22:00
Әжемнің ертегісі
22:15
Алпамыс
22:30
Шахмат патшалығы
22:55
Теңбіл доп
23:35
Глобус
23:55
Бесік жыры
23:57
Әнұран
Астана
Астана
01:30
Көру керек
06:00
Әйел тағдыры  т/с
07:00
Маша и Медведь  м/с
09:00
Ессіз махаббат  т/с
10:00
Тағдыр талқысы  т/с
12:00
Алдараспан
15:00
Құрақ  т/с
18:00
Жестокая судьба  х/ф
21:00
Ессіз махаббат  т/с
21:55
Тағдыр талқысы  т/с
23:30
Выкрутасы  х/ф
01:20
Көру керек
QazSport
QazSport
01:45
Әнұран
07:00
Әнұран
07:05
УЕФА Чемпиондар Лигасының журналы
07:35
Волейбол: Әлем Чемпионаты. Топтық турнир. (Ерлер)
09:45
Sport Review
10:10
The ring: Тұрсынбай Құлахмет
10:30
LIVE! Әйелдер Күресі. VI Жазғы Спартакиада
15:00
Sport Review
15:25
C volley к победе: Айбат Неталин
15:45
ХХХ Дүниежүзілік қысқы универсиада ойындарына шолу
16:30
LIVE! Әйелдер Күресі. VI Жазғы Спартакиада
17:30
Сұхбат
18:00
LIVE! Әйелдер Күресі. VI Жазғы Спартакиада
20:00
LIVE! Теннис. Кубок Дэвиса. Чили — Казахстан
22:00
LIVE! Теннис. Кубок Дэвиса. Чили — Казахстан
00:00
УЕФА Чемпиондар Лигасының журналы
00:30
Әнұран
КТК
КТК
04:30
Эфирдің жабылуы
07:00
ҚР Әнұраны
07:05
Әндер мен жылдар
09:00
Юморина
11:20
НЕ ГОВОРИ МНЕ О ЛЮБВИ  т/с
15:20
Көріпкел  д/с
19:10
Жұлдыздар мен ұл-қыздар
21:00
Портрет недели
22:00
Реставратор  х/ф
23:50
Игра в судьбу  т/с
01:40
Көріпкел  д/с
03:20
Әндер мен жылдар
04:30
Эфирдің жабылуы
Ел Арна
Ел Арна
04:45
Жансебіл  х/ф
06:00
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Әнұраны
06:02
Бір ауданда  х/ф
07:30
Өмір жолы
08:00
Жайдарман
10:00
Ер Төстік пен Айдаһар  м/ф
11:10
Менің атым қозы  м/ф
11:45
Ынсапсыздың ақыры  м/ф
11:50
Comedy kids
12:00
Мыңжылқылық кеңес
12:25
Рауза: Сакураның гүлдеуі  т/с
15:25
Свадьба на троих  х/ф
17:10
Кімнің есінде?
18:00
Бір туынды тарихы
18:30
Тақиялы періште  х/ф
20:00
Балуан Шолақ  х/ф
22:00
Боксер  х/ф
23:45
Өмірдің өзі
00:00
Хабар
00:30
Тақиялы періште  х/ф
02:00
Балуан Шолақ  х/ф
03:50
Боксер  х/ф
05:25
Өмір жолы
31 канал Казахстан
31 канал Казахстан
05:58
ҚР Әнұраны
06:00
Әзіл студио
07:00
What’s Up?
08:00
Тамаша live
09:00
LIVE! TeleBingo
09:30
Готовим с Адель
10:00
Дуагер  х/ф
12:00
Маша и Медведь  м/с
12:30
Союз зверей: спасение двуногих  м/ф
14:10
Рио  м/ф
16:00
Перси Джексон и похититель молний  х/ф
18:10
Тор 2: Царство тьмы  х/ф
20:00
LIVE! Миллионер каждую неделю
20:15
Человек-паук: Вдали от дома  х/ф
22:40
Алдараспан
01:00
What’s Up?
02:00
Тамаша live
03:00
Әзіл студио
04:00
1001 Әзіл
04:30
Ризамын
05:00
31 Әзіл
05:30
What’s Up?
05:58
ҚР Әнұраны
Qazaq TV
Qazaq TV
05:00
Дивергент, глава 2: Инсургент  х/ф
07:00
Зверь  х/ф
09:00
Желден жүйрік көліктер: 19-бөлім  м/с
09:15
Желден жүйрік көліктер: 20-бөлім  м/с
09:30
Желден жүйрік көліктер: 21-бөлім  м/с
09:45
Желден жүйрік көліктер: 22-бөлім  м/с
10:00
Желден жүйрік көліктер: 23-бөлім  м/с
10:15
Желден жүйрік көліктер: 24-бөлім  м/с
10:30
Желден жүйрік көліктер: 25-бөлім  м/с
10:45
Желден жүйрік көліктер: 26-бөлім  м/с
11:00
Сырғалым: 13 бөлім  т/с
12:00
ПРОFashion
12:30
Өткеннің ызғары: 41-бөлім  т/с
13:30
Өткеннің ызғары: 42-бөлім  т/с
14:30
Шетел қазақ балалары
15:30
Дивергент, глава 3: За стеной  х/ф
17:30
Пятнадцать минут войны  х/ф
19:30
Жақсы адамдарым
21:00
Өткеннің ызғары: 43-бөлім  т/с
22:00
Өткеннің ызғары: 44-бөлім  т/с
23:00
Сезім патшалығы: 411-бөлім  т/с
23:29
Сезім патшалығы: 412-бөлім  т/с
00:02
Сезім патшалығы: 413-бөлім  т/с
00:31
Сезім патшалығы: 414-бөлім  т/с
01:00
Сырғалым: 14 бөлім  т/с
01:45
Халықтар дәм-тұзы
02:15
Көкпар
02:50
Мәңгілік мұра
03:20
Өнер тарландары
03:45
Қазақстанға қош келдіңіз!
04:00
Кен дала
04:30
Құмсағат
05:00
Дивергент, глава 3: За стеной  х/ф
Первый канал Евразия
Первый канал Евразия
04:40
Эфирдің жабылуы
06:00
Той базар
07:50
П@УТINA: 4-бөлім
08:20
Воскресные беседы
08:50
Леонид Гайдай. Все бриллианты короля комедии
09:55
Самогонщики  х/ф
10:12
Пес Барбос и необычный кросс  х/ф
10:30
Qaйmaқ
11:05
Бархатный сезон  х/ф
14:40
X Factor
16:55
Каникулы строгого режима  х/ф
18:55
Добрый вечер, Казахстан!
20:00
LIVE! Грани
21:00
Цветотерапия любви  т/с
00:40
Поем на кухне всей страной
02:15
Той базар
03:45
П@УТINA
7 канал Казахстан
7 канал Казахстан
05:00
Қуырдақ
06:00
Пәленшеевтер  т/с
08:30
Алло, бұл кім?
09:00
Гадалка  д/с
09:30
Измайловский парк
11:50
Маска
14:50
Бастық боламын  т/с
17:20
Шаншар. 25 жыл!
21:00
Никогда не разговаривай с незнакомками  х/ф
00:40
Алло, бұл кім?
01:00
Шаншар. 25 жыл!
04:15
Жеңіп көр!
05:00
Қуырдақ
СТВ Казахстан
СТВ Казахстан
05:00
СТВ (KZ)
06:00
СТВ (KZ)
07:00
СТВ (KZ)
08:00
СТВ (KZ)
09:00
СТВ (KZ)
10:00
СТВ (KZ)
11:00
СТВ (KZ)
12:00
СТВ (KZ)
13:00
СТВ (KZ)
14:00
СТВ (KZ)
15:00
СТВ (KZ)
16:00
СТВ (KZ)
17:00
СТВ (KZ)
18:00
СТВ (KZ)
19:00
СТВ (KZ)
20:00
СТВ (KZ)
21:00
СТВ (KZ)
22:00
СТВ (KZ)
23:00
СТВ (KZ)
02:00
СТВ (KZ)
03:00
СТВ (KZ)
04:00
СТВ (KZ)
05:00
СТВ (KZ)
НТК
НТК
05:00
Екі езу
06:55
ҚР Әнұраны
07:00
Бүлдір-күлдір
08:00
Жұлдызды Weekend
08:50
Екі езу
09:30
Сэм: Песочный эльф  х/ф
11:15
Как приручить дракона  м/ф
12:50
Тайна парка развлечений  м/ф
14:20
Могучие рейнджеры  х/ф
16:40
Стрелок  х/ф
19:00
1408  х/ф
21:00
Терминал  х/ф
23:20
Заложник-изгой  х/ф
00:50
Taboo
02:00
Бүлдір-күлдір
05:00
Екі езу
Алматы
Алматы
05:00
Алматы (KZ)
06:00
Алматы (KZ)
07:00
Алматы (KZ)
08:00
Алматы (KZ)
09:00
Алматы (KZ)
10:00
Алматы (KZ)
11:00
Алматы (KZ)
12:00
Алматы (KZ)
13:00
Алматы (KZ)
14:00
Алматы (KZ)
15:00
Алматы (KZ)
16:00
Алматы (KZ)
17:00
Алматы (KZ)
18:00
Алматы (KZ)
19:00
Алматы (KZ)
20:00
Алматы (KZ)
21:00
Алматы (KZ)
22:00
Алматы (KZ)
23:00
Алматы (KZ)
05:50
Алматы (KZ)
MuzLife
MuzLife
01:30
Плэй-лист заявок
06:00
Free Life
18:00
Dance Life
00:00
Free Life
01:00
Плэй-лист заявок
MuzzOne
MuzzOne
00:00
Night Zone
06:00
Dance Zone
06:15
KZ Zone
06:30
Russian Zone
06:45
Hit Zone
07:00
Gold Zone
07:15
Hit Zone
07:30
Hit Zone
07:44
Флэшбэк!
07:45
KZ Zone
08:00
Dance Zone
08:15
Hit Zone
08:30
KZ Zone
08:45
Hit Zone
09:00
Hit Zone
09:15
KZ Zone
09:30
Russian Zone
09:45
Hit Zone
10:00
Hit Zone
10:30
Hit Zone
10:45
KZ Zone
11:00
Dance Zone
11:15
Hit Zone
11:30
Gold Zone
11:45
KZ Zone
12:00
Hit Zone
12:15
Hit Zone
12:30
KZ Zone
12:45
Russian Zone
13:00
Hit Zone
13:15
Hit Zone
13:30
KZ Zone
13:44
Флэшбэк!
13:45
Hit Zone
14:00
Dance Zone
14:15
Hit Zone
14:30
Hit Zone
14:45
Hit Zone
15:00
KZ Zone
15:15
Gold Zone
15:30
Russian Zone
15:45
Hit Zone
16:00
Hit Zone
16:15
KZ Zone
16:30
Hit Zone
16:45
Hit Zone
17:00
Hit Zone
17:15
KZ Zone
17:30
Hit Zone
17:44
Флэшбэк!
17:45
Hit Zone
18:00
KZ Zone
18:15
Gold Zone
18:30
Russian Zone
18:45
Dance Zone
19:00
Hit Zone
19:15
KZ Zone
19:30
Hit Zone
19:45
Hit Zone
20:00
Hit Zone
20:15
Hit Zone
20:30
KZ Zone
20:44
Флэшбэк!
20:45
Dance Zone
21:00
Hit Zone
21:15
Gold Zone
21:30
Hit Zone
21:45
KZ Zone
22:00
Hit Zone
22:15
Hit Zone
22:30
KZ Zone
22:45
Hit Zone
23:00
Hit Zone
23:15
Gold Zone
23:30
KZ Zone
23:45
Russian Zone
00:00
Night Zone
Новое Телевидение
Новое Телевидение
03:00
Жүректен жүрекке
08:30
Зерде
09:00
Он саусақ
09:10
Ғажайыпстанға саяхат  м/с
09:25
Бала телі бал
09:50
Кибермен
10:00
Qosalqa
10:45
МyasSAGAn
11:00
Әселдің құрбы-құрдастары  т/с
13:00
Дәрігер Ахметова  т/с
15:00
Жүректен жүрекке
19:50
МyasSAGAn
20:00
Дәрігер Ахметова  т/с
22:00
Большой Stand Up
22:30
Своими руками
23:00
Сәтті күн
00:00
Три товарища
01:45
Зеленая волна
03:00
Жүректен жүрекке
ТДК-42
ТДК-42
05:00
ТДК 42
06:00
ТДК 42
07:00
ТДК 42
08:00
ТДК 42
09:00
ТДК 42
10:00
ТДК 42
11:00
ТДК 42
12:00
ТДК 42
13:00
ТДК 42
14:00
ТДК 42
15:00
ТДК 42
16:00
ТДК 42
17:00
ТДК 42
18:00
ТДК 42
19:00
ТДК 42
20:00
ТДК 42
21:00
ТДК 42
22:00
ТДК 42
23:00
ТДК 42
00:00
ТДК 42
00:35
Апта
01:05
Итоги недели
01:35
Мировые новости
01:55
Дайджест
02:00
Техниалық үзіліс
Abai TV
Abai TV
00:00
Әнұран
07:00
Әнұран
07:05
Uly dala sazy 16-бөлім
08:05
Көшпенділер Әлемі
08:35
Деректі фильм
09:30
Ән — ғұмыр
10:00
Беймәлім дерек
10:30
Ұстаз
11:00
Сарасөз
11:35
Телеэссе М, М. Ауэзов
12:05
Шаһар шежіресі
12:40
Аrt-эксперимент
13:10
Ұмытпаймыз
13:40
Оркестровая партитура
14:00
Концерт
15:30
Мұра
16:00
Сөз патшасы
16:30
Ұлт қазынасы
16:50
Партитура
17:00
Үркер
17:30
Имена
18:00
Вечные ценности С.Коковинец
18:35
Коппелия
20:00
Премьеры
20:30
Бір туынды
21:00
Зинһар
21:45
Концерт
23:05
Деректі фильм

Что посмотреть сегодня по ТВ


Телепрограмма за вчерашний день — Шымкент


На этой странице вы узнаете, какие телепередачи, фильмы и сериалы вчера показывали по ТВ в Шымкенте.
+
Загрузка...
+
Загрузка...