ETV
ETV
1+1

Канал 1+1: телепрограмма на завтра

04:55
Телевізійна Служба Новин
Новини стають ближчими: лише найсвіжіші, найважливіші та найцікавіші українські новини.
06:00
Життя відомих людей
Дізнайтесь таємниці відомих людей першими! Віра Кекелія та Богдан Юсипчук відкриють завісу та покажуть, що ховається за професійними фото та дорогими вбраннями. Всі найпопулярніші знаменитості у зірковому шоу.
08:00
Сніданок Вихідний
10:00
Світ навиворіт. Пакистан. 24-я серія
11:00
Світ навиворіт
Українська програма про подорожі до найекзотичніших країн світу.
18:30
Світське життя
Серед світських левів і левиць у нас є своя людина — неперевершена Катя Осадча, володарка величезної колекції екстравагантних капелюшків і майстер ставити відверті запитання.
19:30
ТСН-Тиждень
"ТСН. Тиждень" аналізує найголовніші події, що сталися за минулий тиждень. Кожен випуск має так звану топову тему — журналісти "розкручують" подію, що є найбільш актуальною на даний момент.
21:00
Танці з зірками. Прямая трансляция. 8-я серія
Це шалене шоу, непередбачувані перевтілення зіркових учасників, святкова атмосфера та насичений адреналіном настрій! Це сучасні вражаючі постановки, казкові костюми та несподівані музичні номери. За правилами проекту, 14 танцівників складуть пар.
00:20
Ліга сміху. 5-я серія
Загальнонаціональний чемпіонат гумору. Створений за участю коміків зі "Студії Квартал 95", він зарядить вас позитивними емоціями на весь день. Суть проста: учасники змагатимуться один з одним в мистецтві смішити людей.
02:45
Світ навиворіт
Українська програма про подорожі до найекзотичніших країн світу.
+
Загрузка...